Watahy inwestorów i przedsiębiorców na Wolves Summit w PPNT Gdynia

To nie jest tylko marketingowy slogan – przed nami jedno z największych technologicznych wydarzeń w Europie. W dniach 14-16 kwietnia w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia odbędzie się „Wolves Summit”. Do naszego miasta przybędzie ponad 1000 uczestników z różnych stron świata. Można upolować nie tylko dobre kontakty, ale i 50 tys. dolarów. Wydarzeniu patronują dwie duże stacje telewizyjne – TVN oraz niemieckie PRO7.

Uczestnicy 3-dniowego „wilczego szczytu” poznają startupy, inwestorów oraz liderów branży. W programie łącznie ponad 500 godzin prelekcji czołowych przedstawicieli świata biznesu oraz warsztaty, które pomogą poprawić zarządzanie firmą. Organizatorzy przygotowali 5 ścieżek tematycznych: Inwestorzy, Startupy, Marketing, Tech oraz Design – ta ostatnia poświęcona będzie między innymi modzie. W Gdyni zaprezentuje się 13 projektantów.

Co można upolować podczas Wolves Summit? Startupy będą prezentować swoje pomysły biznesowe przed jury składającym się z 20 ekspertów m.in. z managerami wielkich korporacji i inwestorami. Gra warta świeczki bo do zgarnięcia nagroda główna – 50 000 dolarów. Wygrać także można 2 mln zł na kampanię reklamową w polskiej i niemieckiej telewizji.

W Wolves Summit udział wezmą  przedstawiciele ponad 120 startupów: z Polski, Stanów Zjednoczonych, Ameryki Południowej czy Dubaju i Azerbejdżanu – zapowiada Barbara Piasek, współorganizatorka wydarzenia. Pojawią się także przedstawiciele funduszy inwestycyjnych, między innymi z Doliny Krzemowej. Czyli z jednej strony mamy Startupy poszukujące inwestorów, a z drugiej inwestorów poszukujących ciekawych pomysłów. Wierzymy, że podstawą biznesu są kontakty, dlatego za dnia jak i wieczorami zaplanowaliśmy cały szereg spotkań sprzyjających zawieraniu biznesowych znajomości – dodaje. Nawiązywaniu kontaktów mają również sprzyjać Speed Dates – prywatne spotkania z inwestorami, w cztery oczy.

Udział w konferencji jest płatny. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia: www.wolvessummit.com/.

Sebastian Drausal

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Od maja kolejny sezon wycieczkowców w Porcie Gdynia

Początek maja, to zawsze mocno wyczekiwany okres, szczególnie w Porcie Gdynia. To w tym miesiącu rozpoczyna się sezon turystyczny. W...

Zamknij