Zmiany w organizacji ruchu w dniach 30 października – 2 listopada

arząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że w dniach od 30 października do 2 listopada w rejonie gdyńskich cmentarzy zostaną wprowadzone zmiany w dotychczas obowiązującej organizacji ruchu.

CMENTARZ WITOMIŃSKI – mapka
Na odcinku ul. Witomińskiej od ul. Warszawskiej do cmentarza obowiązywać będzie obustronny zakaz zatrzymywania się.
Od godz. 6.00 dnia 31.10  od wysokości bramy cmentarza do skrzyżowania z ul. Rolniczą, w kierunku dojazdu do  Witomina, wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu.  Po lewej stronie ww. odcinka ul. Witomińskiej obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się. Natomiast po prawej stronie można będzie parkować pojazdy. Na odcinku od bramy cmentarza do wyjazdu z parkingu będzie możliwość wyłącznie zatrzymania pojazdu w celu wysadzenia pasażera.
Kierowcy mogą parkować swoje pojazdy:

– na parkingach w rejonie cmentarza;

– po prawej stronie ul. Witomińskiej na odcinku od końca cmentarza do   ul. Rolniczej;

– na placu pomiędzy ulicami: Witomińską, Śląską i Kielecką.


CMENTARZ PRZY UL. SPOKOJNEJ – mapka
Obie strony ul. Spokojnej od skrzyżowania z ul. Wielkopolską aż do drogi dojazdowej jak również sama droga na cmentarz objęte zostaną w dniach: 30.10 – 1.11 zakazem zatrzymywania się.
Kierowcy mogą parkować pojazdy na parkingu zlokalizowanym przy ulicy Spokojnej za drogą dojazdową do cmentarza.

CMENTARZ MARYNARKI WOJENNEJ (OKSYWIE) – mapka
W dniach 30.10-02.11.2015r. na ul. Miegonia oraz ul. Muchowskiego zostanie wprowadzony jeden kierunek ruchu od ul. Dickmana do ul. Arciszewskich.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni prosi wszystkich kierowców i innych uczestników ruchu o dostosowanie się do wprowadzonej organizacji ruchu i podporządkowanie się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy Policji, żołnierzy Żandarmerii Wojskowej i strażników Straży Miejskiej oraz innych służb biorących udział w zabezpieczeniu tras dojazdowych do gdyńskich cmentarzy. Jednocześnie, wszystkie osoby, które mogą w ww. dniach zrezygnować z poruszania się samochodami osobowymi namawiamy do korzystania z oferty komunikacji zbiorowej Zarządu Komunikacji Miejskiej w Gdyni. Szczegółowe zmiany w rozkładach jazdy i dostępnych połączeniach autobusowych  oraz trolejbusowych na stronie: http://www.zkmgdynia.pl/.

Sebastian Drausal

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Funkcjonowanie komunikacji miejskiej w okresie Wszystkich Świętych 2015

W okresie od 30 października do 2 listopada 2015 r., komunikacja miejska organizowana przez Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni funkcjonować...

Zamknij