Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Davis Cup by BNP Paribas Polska – Argentyna!

Po raz pierwszy w historii drużyna polskich tenisistów zagra w Grupie Światowej Davis Cup by BNP Paribas! Rywalami Polaków będą Argentyńczycy, z mistrzem US Open 2009 – Juanem Martinem Del Potro, na czele!

Tenis na Ergo Arenie

Tenis na Ergo Arenie

Biało-czerwoni we wrześniu tego roku awansowali do grona 16. najlepszych zespołów w drużynowych rozgrywkach. W Gdyni pokonali Słowaków 3:2. Wcześniej wygrali w Płocku z Litwą 3:2 i w Szczecinie z Ukrainą 3:1. Argentyńczycy czterokrotnie występowali w finałach Pucharu Davisa – w latach 1981, 2006, 2008, 2011.

Sprzedaż biletów wystartowała już w ten piątek 18 grudnia 2015 o godz. 12:00.

Spotkanie zostanie rozegrane w dniach 4-6 marca 2016 roku w hali Ergo Arena w Gdańsku na nawierzchni twardej (Rebound Ace).

Bilety w sprzedaży internetowej będą dostępne na stronach www.eventim.pl i www.ebilet.pl Do nabycia będą również w sieciach Empik, Media Markt, Saturn i Media Expert oraz w kasie nr 3 w Ergo Arenie (otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 16:00).

Ceny biletów (ważne na jeden dzień meczowy):

Kategoria V         –   15 PLN

Kategoria IV        –   29 PLN / 15 PLN ulgowy*

Kategoria III         –   49 PLN

Kategoria II          –   79 PLN

Kategoria I           –   99 PLN

 

Karnety 3-dniowe:

Kategoria III         – 119 PLN

Kategoria II          – 199 PLN

Kategoria I           – 249 PLN

 

Bilety VIP + Hospitalitybilety@pzt.pl

 

Loża GOLD VIP: dla koneserów tenisa, którzy chcieliby obejrzeć mecz w gronie przyjaciół i znajomych, w najwyższym standardzie i z zapewnieniem najlepszej widoczności, przygotowaliśmy ofertę „LOŻA GOLD VIP”. Szczegóły: bilety@pzt.pl.

 

 

* Bilet ulgowy (dostępny tylko w kategorii IV) przysługuje: dzieciom do lat 16, młodzieży uczącej się i studentom do 26 roku życia. Zniżka jest dostępna po okazaniu ważnej legitymacji w dniu Imprezy.

 

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich, nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila

na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl

 

Dzieci do lat 3 mają wstęp bezpłatny pod opieką dorosłego bez gwarancji miejsca siedzącego.

 

Do zobaczenia w Ergo Arenie!

 

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Konsulat Kultury powstanie przy ulicy Jana z Kolna

Kolejna perła gdyńskiego modernizmu zyska nowe życie. W trosce o zachowanie dziedzictwa kulturowego miasta i jego zabytki w Domu Marynarza...

Zamknij