Pokaz technologii 3D w spektaklu „Piotruś Pan”

W Teatrze Muzycznym w Gdyni trwają obecnie przygotowania do realizacji kolejnej premiery czyli spektaklu PIOTRUŚ PAN. Prapremiera zaplanowana została na 9 kwietnia br.
Indian Temple

Indian Temple

Libretto musicalu zostało specjalnie przygotowane przez Jeremiego Przyborę, wybitnego polskiego satyryka, mistrza słowa, współtwórcę „Kabaretu Starszych Panów”, do muzyki Janusza Stokłosy, kompozytora, autora muzyki do wielu filmów i spektakli teatralnych (w tym do musicalu „Metro”, za którą został nominowany do broadwayowskiej nagrody Tony). Reżyserem spektaklu będzie Janusz Józefowicz, aktor, reżyser i choreograf, dyrektor teatru Studio Buffo, pomysłodawca i reżyser musicalu „Metro”.

„Piotruś Pan” jest spektaklem familijnym wprowadzi widzów w magiczny świat baśni i ekscytujących wydarzeń, które dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii 3D będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. Widzowie będą uczestnikami jedynej w swoim rodzaju zabawy łączącej świat dziecięcej wyobraźni z niesamowitymi możliwościami współczesnej techniki. W tej wielkiej przygodzie, zmierzymy się ze złowrogimi piratami, ogrzejemy się w kręgu indiańskich ognisk i odkryjemy nowe lądy.
Poniżej prezentacja realizacji spektaklu w technologii 3D oraz wywiad z jedną z par młodych wykonawców głównych ról.

 

 
ALEKSANDRA BOROWIAK i MC

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
„Przyjazne mieszkanie” projekt wspierający samodzielność osób niepełnosprawnych

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie przyjmuje wnioski o dofinansowanie likwidacji barier architektonicznych. O pomoc finansową mogą ubiegać się osoby...

Zamknij