Zrealizuj swój pomysł w Wylęgarni Inicjatyw

Spotkania z ciekawymi ludźmi, szkolenia i projekty oraz realizacja własnych przedsięwzięć i marzeń to propozycja „Wylęgarni Inicjatyw” prowadzonej przez Centrum Współpracy Młodzieży. Program skierowany jest do osób młodych, z głowami pełnymi ciekawych pomysłów, chcącymi aktywnie działać na rzecz lokalnej społeczności oraz pragnących zrealizować swoje pasje. Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych odbędzie się w poniedziałek, 4 kwietnia o godz. 17.00 w gdyńskim Infoboksie przy ulicy Świętojańskiej 30.

„Wylęgarnia Inicjatyw” to projekt skierowany do osób od 15 do 29 roku życia działających na terenie Trójmiasta ale też Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Poszukujemy osób indywidualnych ale też grup młodzieżowych, które chciałyby działać na poczet lokalnej społeczności ale też rozwijać swoje pasje i realizować samych siebie przez autorskie działania. – tłumaczy Marta Otrębska z Centrum Współpracy Młodzieży.

Projekt składa się z kilku części:
Wymyślnik
Inspirujące spotkania z ciekawymi ludźmi, podczas których będzie okazja do:
– poznania ciekawych ludzi, zainspirowania się ich działalnością, poszerzenia swoich kontaktów, integracji z osobami podobnie myślącymi, wspólnego zaplanowania inicjatyw.
Wyjaśnik
10 szkoleń z zakresu zarządzania projektami oraz pracy w grupie. Każda osoba uczestnicząca w projekcie będzie miała możliwość wzięcia udziału w dwóch szkoleniach trwających ok. 6 godzin.
Wytwórnik
Realizacja autorskich projektów społecznych, bazujących na zainteresowaniach i pomysłach uczestnika. W trakcie realizacji otrzyma on wsparcie merytoryczne oraz finansowe – w wysokości do 500 zł. oraz dowie się jak wiele pomysłów można zrealizować bezkosztowo.

Więcej informacji na temat Wylęgarni Inicjatyw i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej: http://wylegarnia.cwm.org.pl/

Agnieszka Wołowicz

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Ewolucja, nie rewolucja w gdańskich odpadach komunalnych

Nowe pojemniki lub worki na śmieci w kolorze zielonym, konieczność złożenia nowych deklaracji śmieciowych tylko przez segregujących śmieci przedsiębiorców, u...

Zamknij