Głosuj na Bursztynek i Żagielek!

Bursztynek i Żagielek – nowe gdańskie energooszczędne żłobki modułowe zostały nominowane w plebiscycie TOP PRODUKT Pomorskie! na najpopularniejszy produkt z Pomorza.

Celem plebiscytu organizowanego przez Dziennik Bałtycki jest promocja produktów i usług, które powstały na Pomorzu, a także potencjału gospodarczego regionu. Plebiscyt „TOP Produkt” zyskał przez lata renomę. Tytuł cieszy się dużym uznaniem, które ma niezaprzeczalną wartość dla laureatów plebiscytu. Jak co roku produkty i usługi będzie oceniać specjalnie powołana kapituła, natomiast czytelnicy w głosowaniu wybiorą najpopularniejszy produkt czy usługę.

Wśród 33 nominacji znalazły się jednokondygnacyjne, modułowe żłobki dla 96 dzieci każdy, otoczone pełnymi atrakcji dla najmłodszych terenami zielonymi. Żłobki wybudowało Miasto Gdańsk w dzielnicach Ujeścisko i Przymorze. Cała inwestycja, od adaptacji projektu do odbioru, wykonana została w przeciągu jednego roku. Budowa żłobków wymagała dużych nakładów finansowych. Miasto Gdańsk sięgnęło po zewnętrzne źródła finansowania i dofinansowanie w ramach konkursu „Maluch 2015”, organizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Zachęcamy do głosowania. Głosować można za pomocą kliknięć, za pośrednictwem facebookowej aplikacji oraz SMS.

Więcej informacji:

http://www.dziennikbaltycki.pl/plebiscyt/top-produkt-pomorskie-wybierz-najpopularniejszy-produkt-z-pomorza,33821,t,id.html

 

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Poznaj Gdańsk od strony wody

Mało kto nie zwiedzał Gdańska i nie zna najciekawszych jego miejsc. Jest jednak pewna perspektywa, która nie wszystkim jest znana....

Zamknij