Gimnastyczne popisy o Grand Prix Prezydenta

Ponad 500 uczestniczek i uczestników z Polski i zagranicy weźmie udział w największym krajowym festiwalu amatorskich formacji gimnastyczno-tanecznych „Gim Show 2016″. Zawody odbędą się 23 kwietnia w hali Gdynia Arena.

Międzynarodowy Festiwal Formacji Gimnastyczno-Tanecznych o Grand Prix Prezydenta Miasta Gdyni „Gim Show 2016″ w tym roku odbędzie się już po raz jedenasty. W zmaganiach wezmą udział zespoły z Trójmiasta, Warszawy, Piotrkowa Trybunalskiego, a także z Grecji. Dzieci i młodzież będą rywalizować w czterech kategoriach wiekowych. Najmłodsi z uczestników to sześciolatki, zaś najstarsza grupa wiekowa to grupa 15+. Nagrody, oprócz Grand Prix, zostaną przyznane także w takich kategoriach jak: Najbardziej Oryginalny Wizerunek, Najzabawniejsza Choreografia czy Najbardziej Radosna Formacja.


Zawody odbędą się w Hali Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8. Uroczyste otwarcie festiwalu o godzinie 15.00 (zakończenie imprezy o godz. 18.00). Wstęp wolny.

Organizatorem festiwalu jest Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni. Sponsorzy: PEWIK Gdynia, VELVET i Gdyńskie Centrum Sportu.

Barbara Betlejewska

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Informacja o rekrutacji do szkół i przedszkoli w Gdyni

Informacja o wynikach rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Gdynia  rok szkolny 2016/17....

Zamknij