Projekt Otwarty Gdańsk z laurem SKRZYDŁA IT W ADMINISTRACJI 2016

Projekt Otwarty Gdańsk zdobył prestiżowy laur SKRZYDŁA IT W ADMINISTRACJI 2016. Nagrodę przyznano w kategorii „Narzędzia do komunikacji z obywatelami”. SKRZYDŁA IT W ADMINISTRACJI otrzymują projekty, które pod względem sposobu wdrożenia i osiągniętych korzyści mogą stanowić wzór do naśladowania.

20 kwietnia 2016 po raz drugi rozdano Skrzydła IT w Administracji. Uroczysta Gala odbyła się w Zakopanem podczas  pierwszego dnia III FORUM KIEROWNIKÓW IT W ADMINISTRACJI. Skrzydła IT w Administracji to nagrody dla instytucji wznoszących e-administrację na wyższy poziom.

– Nagrody przyznawane są projektom informatycznym zrealizowanym przez instytucje publiczne. Tak, jak poprzednio otrzymały je projekty, które pod względem sposobu wdrożenia i osiągniętych korzyści mogą stanowić wzór do naśladowania. Sądzę, że nasza nagroda stanowi doskonałe wyróżnienie dla instytucji, które ułatwiają dostęp do e-usług publicznych i poprawiają jakość obsługi oraz komunikację z obywatelami i innymi urzędami – powiedział Jacek Orłowski, redaktor naczelny miesięcznika „IT w Administracji”, organizatora nagrody.

Patronat honorowy nad II edycją Skrzydeł IT w Administracji objęło Ministerstwo Cyfryzacji. W tegorocznej edycji Skrzydeł IT w Administracji o nagrodę ubiegać się mogły projekty wdrożone pomiędzy 1 lutego 2014 r. a 31 stycznia 2016 r. O wyborze zwycięzców, spośród ponad 200 nadesłanych zgłoszeń, zdecydowała Kapituła Nagrody złożona z ekspertów.

 

 

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Przywrócenie opłat w gdyńskiej SPP

Od początku zeszłego tygodnia trwają intensywne prace związane z malowaniem poziomego oznakowania gdyńskich ulic, w tym także Strefy Płatnego Parkowania....

Zamknij