Forum Przedsiębiorstw 2016

Niewiele czasu pozostało już do jednej z największych konferencji kierowanych do firm z sektora MSP na Pomorzu. W tym roku Forum Przedsiębiorstw odbędzie się 11 maja 2016 w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni. Jego celem jest przekazywanie przedsiębiorcom aktualnej wiedzy i informacji, które mogą wykorzystywać w codziennej działalności oraz w podejmowaniu wyzwań dalszego rozwoju.
Tegoroczne wydarzenie otworzy dyskusja ekspertów, którzy skomentują bieżące wydarzenia i trendy w gospodarce wpływające na działalność firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Temat podejmą ekonomiści czołowych instytucji finansowych takich jak: BZ WBK, X-Trade Brokers, Grant Thornton, Open Finance oraz przedstawiciel firmy Microsoft.
W dalszej części zaplanowano prelekcje, panele dyskusyjne i warsztaty skupiające się na zagadnieniach z zakresu zarządzania, nowych technologii oraz finansów. Sesja pierwsza, to zarządzanie. Goście dowiedzą się jak zarządzać kompetencjami pracowników i jak osiągnąć cele firmy. W nowych technologiach zostanie zaprezentowane hybrydowe IT, czy też IT bez inwestycji. W finansach przedstawiciele banku wspomną o nowych realiach na rynku finansowym. Również będzie mowa o funduszach europejskich, ale stricte dla firm na badania i rozwój, szczególnie dla osób, które chcą założyć działalność, oraz o wymiarze nowych kontroli podatkowych – mówi Łukasz Rokicki specjalista w dziale rozwoju przedsiębiorczości Agencji Rozwoju Pomorza S.A.
Udział w Forum Przedsiębiorstw jest bezpłatny. Więcej informacjiwww.forumprzedsiebiorstw.pl

 

Dorota Patzer

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Spacer po linie powraca – Red Bull Slackship zawita do Gdyni!

W latach 70-tych w dolinie Yosemite młodzież prześcigała się w utrzymywaniu równowagi, chodząc po łańcuchach rozpiętych między słupkami parkingowymi. Ale...

Zamknij