Głosuj w programie LECHSTARTER i zmieniaj województwo pomorskie!

Wciąż trwa głosowanie w programie LECHSTARTER, w którym Leszek Chmielewski przygotował aż milion złotych na projekty wpływające pozytywnie na funkcjonowanie polskich miast. To mieszkańcy decydują kto wygra. Oddając swój głos, nadal można wpłynąć na to, które projekty zostaną zrealizowane. Z Pomorza w głosowaniu bierze udział aż 6 z nich. Głosowanie na www.urbanforms.org/lechstarter trwa do 5 czerwca.

W głosowaniu online rywalizuje ze sobą aż 87 pomysłów na udoskonalenie przestrzeni miejskiej w całej Polsce. Warto wejść na stronę programu i sprawdzić jak rozkładają się głosy oddane na projekty w województwie. Wszyscy mieszkańcy mają szansę zmienić coś w swojej okollicy, aby to zrobić muszą zmobilizować siebie i ludzi z sąsiedztwa. Wspólnie mogą zawalczyć, by to właśnie projekt z ich regionu, wygrał w Lechstarterze.

KV_pomorskie

KV_pomorskie

Na kogo głosować? 

Projekty są bardzo różnorodne, wystarczy odwiedzić stronę programu, znaleźć projekty z Pomorza
i zagłosować na ten, który uznamy za najciekawszy. W walce o pozytywną zmianę otoczenia, regionu liczy się każdy głos! Aby zapoznać się ze wszystkimi inicjatywami, na które można głosować w województwie, wystarczy kliknać w poniższy link:

http://urbanforms.org/lechstarter?projekty=pomorskie

Jak głosować?

Codziennie każdy może oddać jeden głos. Warto skorzystać z tej możliwości i wybrać ulubione pomysły, które uatrakcyjnią nasze otoczenie. Ogłoszenie wyników w czerwcu. Wówczas, poznamy 25 zwycięskich inicjatyw: na realizację projektów, które pozytywnie zmienią polskie miasta, przeznaczone zostanie 5 grantów o wartości 100 tysięcy złotych oraz 20 mikrograntów po 25 tysięcy złotych. Milion złotych od Leszka Chmielewskiego wciąż czeka. Każdy może znaleźć projekty w swojej okolicy i zagłosować na stronie: www.urbanforms.org/lechstarter.

Nie czekaj! Już teraz zagłosuj na projekt, który pozytywnie zmieni Twoje miasto!

Partnerem akcji jest Fundacja Urban Forms.

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Miasto w Odcinkach. Odcinek mizofoniczny

Czym jest mizofonia? I gdzie znajduje się Szaniec Jezuicki w Gdańsku? Odcinki to nowy cykl Instytutu Kultury Miejskiej, którego formuła łączy...

Zamknij