Rutyna kontra rozwój, czyli Coffitivity w lipcu w Sopocie

W dobie ożywienia gospodarczego rozwój firmy możliwy jest tylko wtedy, gdy przedsiębiorca nieustannie doskonali swoje umiejętności. Chcesz wiedzieć, jak być dobrym przedsiębiorcą i osiągnąć więcej, niż to się wydaje możliwe? Przyjdź na Coffitivity #14, czyli lipcowy networking trójmiejskich środowisk kreatywno-przedsiębiorczych, które odbędzie się 20 lipca w nowych wnętrzach Villa AnotninA w Sopocie. 

Coffitivity to cykl dla osób kreatywnych i przedsiębiorczych, gotowych na inspirujący networking przy dobrej kawie. Tematem przewodnim lipcowego Coffitivity #14 będzie: Rutyna kontra rozwój, czyli co zrobić, aby pozostać w 5% firm, które przetrwają na rynku? Organizatorem wydarzeń jest trójmiejskie Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość”, a partnerem – Miasto Sopot.

Dlaczego warto?

Na sukces każdej firmy składa się wiele elementów. Dobry produkt i odpowiedni biznesplan to naturalne podstawy, ale „sprzedaż, głupcze” może zadecydować o powodzeniu i wielkości zysków. To od sprzedawców zależą wyniki i tym samym przewaga rynkowa firmy. Efektywny specjalisty sprzedaży potrafi pokonać obiekcje klientów i skutecznie ich zaangażować. W dobie startupów, crowdfundingu i przedsiębiorczego ożywienia każdy przedsiębiorca powinien być jednocześnie dobrym sprzedawcą.

Kim zatem jest dobry sprzedawca i przedsiębiorca? Czy tego można się nauczyć? Jak pokonać wewnętrzne bariery, by z odmawiającego klienta uczynić sprzymierzeńca, a z „nie” zrobić „tak” w każdym biznesie?

Na lipcowym Coffitivity, gość specjalny – Barbara Piasek, współtwórczyni m.in. sukcesów sprzedażowych i frekwencyjnych Wolves Summit i See Bloggers – zdradzi, jak wykorzystać networking do promocji i rozwoju swojego biznesu, zjednać klientów i osiągnąć więcej, niż wydaje się możliwe. Przekona również, że „nie ma rzeczy niemożliwych – jest tylko blokada psychiczna”.

Coffitivity

Coffitivity

Program spotkania:

18:00    Coffitivity #14 intro

18:15    Barbara Piasek o tajnikach sukcesów sprzedażowych i o tym, co zrobić, żeby przetrwać na rynku

od 19:00 Networking

Gość specjalny:

Barbara Piasek – manager z ponad 10-letnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, m.in. RWE, BMW Polska, Orange, Empik, czy Procter & Gamble, gdzie wdrożyła globalnie eCommerce dla wszystkich marek. Jest współzałożycielem i Prezesem spółki organizującej Wolves Summit – jednego z największych wydarzeń technologicznych dla startupów, inwestorów i przedstawicieli korporacji w Europie Środkowo-Wschodniej oraz See Bloggers – największego festiwalu dla twórców internetowych w Polsce. Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, autorka podręcznika „The Sales Gate. Skuteczne techniki i metody podnoszenia efektywności sprzedaży”, inicjatorka i współautorka podręcznika „Startup Manual”, wyczerpującego źródła wiedzy o działaniu startupów.

Kiedy: 20 lipca 2016 r. (środa), godz. 18:00

Gdzie: Villa AntoninA, ul. Obrońców Westerplatte 36A, Sopot

Wstęp wolny, aby wziąć udział w Coffitivity #14 należy zarejestrować się na: http://coffitivity14.evenea.pl/ 

Do wydarzenia można również dołączyć na Facebooku: https://www.facebook.com/events/203408410060073/

Organizatorzy zapewniają inspirację i networkingową atmosferę przy kawie i słodkim „co nieco”. Dokładnie rok po pierwszej wizycie, spotkanie ponownie odbędzie się w Villa AntoninA Sopot – w zupełnie nowej odsłonie po fantastycznej metamorfozie. Warto pamiętać o wizytówkach – przydadzą się podczas losowania niespodzianki.

O Coffitivity:

Sopockie sesje networkingowe Coffitivity, organizowane przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” przy współpracy z Miastem Sopot, to autorski pomysł na promowanie i animowanie trójmiejskich środowisk kreatywnych. Cykl adresowany jest do osób realizujących ciekawe projekty, szukających okazji do nawiązania nowych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi i idei. Coffitivity, to spotkania dla tych, którzy mają głowę pełną pomysłów, nie boją się nowych wyzwań, szukają inspiracji, a do tego lubią dobrą kawę i chcą poznawać ciekawe miejsca w Sopocie.

facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc/events

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” (SWP) to organizacja pozarządowa non-profit, która 1995 roku aktywnie wspiera rozwój przedsiębiorczości, realizując projekty dla starterów, osób rozpoczynających działalność gospodarczą, mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Specjalizuje się w usługach informacyjnych, doradczych i szkoleniowych. SWP podpowiada m.in. jak założyć firmę i co zrobić, by prężnie się rozwijała; skąd i jak pozyskać pieniądze na start i rozkwit firmy; doradza w zakresie księgowości, prawa, finansów i marketingu. Usługi Stowarzyszenia są finansowane przez UE, dzięki czemu są dostępne dla każdego. SWP zaprasza do swoich biur w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Lęborku i Kartuzach.

swp.gda.pl | facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Parkingi w strefie nadmorskiej – razem pracujemy nad zmianami

Mija 11 dni od wprowadzenia w Gdańsku pilotażowego programu parkowania na parkingach w strefie nadmorskiej. - Przypatrujemy się sytuacji, na...

Zamknij