Projekt Statuetki Nagrody Miasta Gdańska – przedłużenie terminu

W związku z przedłużeniem terminu składania zgłoszeń do Konkursuna projekt Statuetki Nagrody Miasta Gdańska dla Młodych Twórców w Dziedzinie Kultury Biuro Prezydenta ds. Kultury Urzędu Miejskiego w Gdańsku zaprasza do zgłaszania projektów do 30 sierpnia 2013 r.

 

Nagroda Miasta Gdańska dla Młodych Twórców w Dziedzinie Kultury jest wyróżnieniem, które co roku na podstawie zgłoszonych wniosków przyznawane jest dla twórców za wybitne osiągnięcia artystyczne z okresu trzech ostatnich lat. Regulamin Konkursu na projekt statuetki oraz wzór umowy z Laureatem zakłada, że zwycięski projekt będzie powielany w kolejnych edycjach Nagrody.

 

Zgłaszany projekt statuetki należy opisać wg Załącznika nr 2 do Regulaminu, podając informacje o materiale i technice wykonania statuetki. Artysta powinien podać wycenę wykonania czterech statuetek. Będzie ona podstawą zawarcia umowy z Laureatem, który poza główną nagrodą za projekt, w wysokości 4.000,-zł brutto, pobierze wynagrodzenie. Przewidywany czas realizacji całości dzieła, to minimum 46 dni.

 

Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać bezpiecznie opakowany model o wysokości do 15 cm, który można wykonać z alternatywnego materiału w stosunku do planowanej statuetki. Celem wykonania miniatury jest przedstawienie umiejętności rzeźbiarskich zgłaszającego się studenta, oraz realistycznej wizji projektu. Statuetka rzeczywistych rozmiarów nie powinna być wyższa niż 30 cm.

 

Załącznik nr 1 Regulaminu to Karta Zgłoszeniowa uczestnika, zawierająca odpowiednie Oświadczenia w zakresie praw autorskich. Po podaniu danych oraz podpisaniu należy ją zamknąć w kopercie i oznaczyć czterocyfrowym godłem, takim samym, którym opisany będzie model, celem zachowania anonimowości uczestników. Kompletne zgłoszenie uczestnika powinno również zawierać płytę CD z nagranym projektem, który może być wykonany w programie graficznym, lub inną techniką zapisu projektów plastycznych (fotografia, szkic).

 

Załącznik nr 3 Regulaminu to projekt umowy z Laureatem, z którą uczestnik powinien zapoznać się przed przystąpieniem do Konkursu i wyrażeniem zgody na warunki zapisane w całości Regulaminu. Szczegółowe warunki Konkursu określa regulamin zamieszczony poniżej, wszelkich informacji udziela pani Anna Laska, telefon: 58 323 65 15, mail: anna.laska@gdansk.gda.pl .

 

Szczegółowy regulamin tutaj:

 

http://www.gdansk.pl/nasze-miasto,808,26124.html

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wróżka, zły wilk i Czerwony Kapturek na stacji benzynowej

Fryzjerka przypominająca dobrą wróżkę, diler jako zły wilk i główny bohater budzący skojarzenia z Czerwonym Kapturkiem - to bohaterowie „Chłopca...

Zamknij