Przedsiębiorczość po amerykańsku w Gdyni

Wyobraź sobie że startujesz z własną firmą i masz na to tylko 6 dni. Jak skompletujesz zespół? Kogo poprosisz o pomoc? Jak podzielisz obowiązki? Co będzie Twoim produktem? Jak poradzisz sobie z finansami, marketingiem i konkurencją, która nigdy nie śpi? Szansę na sprawdzenie siebie w roli przedsiębiorcy już za moment będą mieli uczestnicy programu Gdynia Business Week.

Gdynia Business Week

Gdynia Business Week

 

 

Gdynia Business Week

Gdynia Business Week

Gdynia Business Week to sześciodniowy kurs kreatywności i przedsiębiorczości dla uczniów liceów i techników. Wzorowany na amerykańskim programie szkoły letniej Washington Business Week, prowadzony jest w języku angielskim przez instruktorów i liderów biznesu ze Stanów Zjednoczonych.

Dla wielu uczestników program Gdynia Business Week to pierwszy kontakt ze światem biznesu. Pod opieką mentorów mają oni wyjątkową możliwość postawić pierwsze kroki w biznesie, zdobyć pewność siebie i kwalifikacje, które będą mogli wykorzystać przy realizacji własnych projektów w przyszłości.

Gdynia Business Week

Gdynia Business Week

Techniki komunikacyjne, negocjacje, umiejętność nawiązywania kontaktów, praca w zespole… W trakcie zajęć w kilkunastoosobowych grupach uczestnicy poznają tajniki prowadzenia własnej firmy, ćwiczą umiejętność autoprezentacji i w naturalny sposób szlifują język angielski. A co jeszcze ważniejsze – poznają inspirujących ludzi i dobrze się bawią. Bo w końcu wakacje się jeszcze nie skończyły!

Gdynia Business Week

Gdynia Business Week

Ósma edycja Gdynia Business Week odbędzie się w dniach 21-26 sierpnia. Program realizowany jest przez Urząd Miasta Gdyni we współpracy z amerykańską organizacją Foundation for Private Enterprise Education, pomysłodawcą Washington Business Week. Gdyńska edycja programu organizowana jest na terenie III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni.

 

 

Barbara Betlejewska

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Gdynia szuka terenów piknikowych

Trwające od kilku miesięcy  przygotowania do wprowadzenia w Gdyni tzw. „Programu piknikowego" wchodzą w kolejną fazę. Po opracowaniu koncepcji i...

Zamknij