Wielka zabawa na pożegnanie wakacji

Ostatnia sobota wakacji (27 sierpnia) będzie okazją dla najmłodszych, by wyszaleć się podczas pełnego atrakcji festynu „Aktywuj się w Krainie Zabawy”. Jeden z największych placów zabaw na Pomorzu, mieszcząca się  przy ul. Dąbrowszczaków Kraina Zabawy oraz sąsiadująca z nim polana, przemienią się we wspaniały świat rozrywki dla całych rodzin. 

Festyn rozpocznie się o godzinie 11.00, (Gdańsk Przymorze, ul. Dąbrowszczaków). Zapraszają Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz oraz MOSiR w Gdańsku. 

Zabawa w Parku Regana

Zabawa w Parku Regana

W programie imprezy, która potrwa do godziny 15 znajdzie się wiele atrakcji dla całych rodzin. Dla lubiących aktywny wypoczynek przygotowane będą gry zręcznościowe, zabawy z piłką oraz pokazy Zumba. Maluchy z pewnością zachwycą się wielkimi bańkami mydlanymi, dmuchanymi zjeżdżalniami i zamkami do skakania. Starsi będą mogli skorzystać ze ścianki wspinaczkowej, obejrzeć pokazy Ultimate Frisbee. Dostępne będą wszystkie urządzenia zabawowe Krainy Zabawy. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne.

Park im. R. Reagana – polana przy Krainie Zabawy

Termin 27.08.2016 r. start godz. 11:00, koniec 15:00

Aktywuj się Park Regana

Aktywuj się Park Regana

Atrakcje:

Gry i zabawy zręcznościowe

Mega bańki mydlane

Kącik zabaw

Malowanie twarzy

Dmuchane zjeżdżalnie

Ścianka wspinaczkowa

Basen z piłeczkami

Dmuchany tor przeszkód

Boule

Badminton

Euro bungee

Radiowóz policyjny

Karetka pogotowia

Pokazy Zumby

Pokazy ratowników WOPR

Pokazy Ultimate Frisbee

Zabawy, animacje i konkursy dla dzieci

i wiele innych…

Jak do nas dotrzeć?

Do Krainy Zabawy łatwo jest dotrzeć za pomocą miejskich autobusów. Najbardziej komfortowym rozwiązaniem jest skorzystanie z linii nr 199, 139 lub 315, które zatrzymują się na przystanku autobusowym „Dąbrowszczaków”, znajdującym się w bezpośrednim sąsiedztwie parku zabaw. Autobusy tych linii zatrzymują się także na przystankach „SKM Przymorze” i „Oliwa PKP”, więc stanowią dogodne rozwiązanie szczególnie dla tych wszystkich, którzy swoją podróż do Krainy Zabawy rozpoczną w kolejce SKM. Wybierając się do Krainy Zabawy, warto także wziąć pod uwagę rower –  ścieżek rowerowych w okolicy nie brakuje.

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Most w Sobieszewie – wybrano wykonawcę

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska wybrała wykonawcę nowego mostu w Gdańsku Sobieszewie. Zostało nim konsorcjum firm Metrostav i Vistal, które złożyło...

Zamknij