Niewybuch w rejonie ul. Sobieskiego/Wileńskiej/Jarowej

Na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego/Wileńska /Jarowa (droga w trakcie remontu, ruch ograniczony) robotnicy remontujący drogę wykopali na środku skrzyżowania cztery niewybuchy.

 

Policja podjęła decyzję o wezwaniu saperów i częściowym zablokowaniu ruchu pojazdów i pieszych oraz ewakuacji mieszkańców przylegających do skrzyżowania ul. Sobieskiego z ul. Jarową budynków. Ewakuowano 16 osób. Jedna z nich – kobieta w starszym wieku – pozostaje pod opieką Centrum Interwencji Kryzysowej MOPR ze względu na wysoką temperaturę i czas trwania akcji, która może potrwać do 4 godzin.

 

Z powodu braku możliwości przejazdu przez skrzyżowanie ul. Sobieskiego z ul. Jarową, autobusy linii 115, 164, 168 i 199 jadące w kierunku Dworca Gł./ Kiełpinka PKP/ Kiełpina Górnego/ Suchanina od przystanku Kręta [1351] jadą objazdem ulicami: Wileńska – Morenowa – Trzy Lipy i od ronda przy Parku Naukowo Technologicznym wracają na stałą trasę.

 

W  kier. przeciwnym trasy pozostają bez zmian.

 

W związku z powyższym tymczasowo nie obsługiwane są przystanki: Jarowa [1353],  Pomorskie Szkoły Rzemiosł [1355], Schumana [1357], Schuberta [1359].

 

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Znamy prelegentów 7. edycji Blog Forum Gdańsk 2016

Już za niespełna miesiąc, w dniach 24-25 września, w kompleksie Europejskiego Centrum Solidarności odbędzie się Blog Forum Gdańsk – najważniejsze...

Zamknij