Daj się ogrzać – konkurs dla nauczycieli

„Daj się ogrzać. Przyłącz się do ciepłolubnych” to konkurs dla nauczycieli realizowany przez Gdynię we współpracy z OPEC Sp. z o.o. i EDF Polska S.A. Chodzi o autorskie, niezgłaszane do innych konkursów scenariusze lekcji, poświęcone tematyce ogrzewania mieszkań i wody oraz miejskiej sieci ciepłowniczej. Jednak organizatorzy nie zapominają także o uczniach.

Do wzięcia udziału w konkursie zachęcani są gdyńscy nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych. Ich zadaniem jest stworzenie scenariusza lekcji, a następnie przesłanie go na adres pgn@gdynia.pl do 22 listopada. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 1000 zł. Więcej informacji pod adresem http://www.gdynia.pl/urzad/wydzialy/8022_116676.html
Adresatami konkursu są także uczniowie szkół gimnazjalnych. Do ich zadania należy stworzenie komiksu na temat miejskiej sieci ciepłowniczej oraz zgłoszenie go przez szkołę do 15 listopada do Samodzielnego Referatu ds. Energetyki UM Gdyni.
http://www.gdynia.pl/urzad/wydzialy/8022_116674.html
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody (m.in. tablet, powerbank, pendrive’y i plecaki). Dodatkową atrakcją dla szkoły, której laureat zajmie I miejsce, będzie pokaz sokolniczy na terenie szkoły.

Informacje o konkursach znajdują się na stronie www.cieplolubni.com.pl.

Dorota Patzer

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak się poruszać po Gdyni w okresie Wszystkich Świętych

Czas poprzedzający dzień Wszystkich Świętych, a w szczególności samo święto, to okres wzmożonego ruchu na drogach. Dlatego od 29 października...

Zamknij