Czy gdyński triathlon znowu zwycięży?

Zawody Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia po raz kolejny mają szansę na zdobycie tytułu najlepszej imprezy triathlonowej w Polsce. Portal akademiatriathlonu.pl ogłosił właśnie kandydatów do tego miana. Czy Gdynia wygra po raz czwarty?

Statuetki zostaną wręczone w czterech kategoriach:
• dystans połówkowy/długi/ultrudługi,
• dystans olimpijski/ćwiartka/sprinterski
• najlepszy cykl
• debiut roku

 

Na imprezę roku głosują czytelnicy Akademii Triathlonu, wybierając ją spośród kandydatów nominowanych przez Redakcję do pierwszej piątki. Gdyńska impreza powalczy o zwycięstwo w pierwszej kategorii. Do tej pory nie miała sobie równych – zdobywa tytuł najlepszej krajowej imprezy na dystansie połówkowym nieprzerwanie od 2013 roku (w dwóch pierwszych latach pod szyldem Herbalife Triathlon Gdynia)! Jej tegorocznymi konkurentami będą zawody w Bydgoszczy-Borównie, Poznaniu, Sierakowie i Suszu.

 

Statuetki dla tych, którzy w oczach zawodników i kibiców okazali się najlepsi, zostaną wręczone podczas Gali Polskiego Triathlonu 19 listopada w Warszawie.

 

Głosowanie potrwa do 13 listopada, a swój głos oddać można TUTAJ.

 

Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia to najważniejsza impreza triathlonowa w Polsce. W 2016 roku wzięło w niej udział ponad 3500 sportowców z 30 krajów świata. Kolejne zawody z serii odbędą się w Gdyni w dniach 4-6 sierpnia 2017.

Barbara Betlejewska

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
„Ukraińscy szeryfowie” w GCF

Gdyńskie Centrum Filmowe przygotowało niepowtarzalny pokaz filmowy. W poniedziałek 7 listopada odbędzie się projekcja „Ukraińskich szeryfów” - zwycięzców, pierwszej trójmiejskiej...

Zamknij