„Srebrne drzewko” dla Franciszka Bronka

Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk po raz kolejny przyznał nagrody za szczególne osiągnięcia na polu pomocy społecznej. Jednym z tegorocznych laureatów „Srebrnego drzewka” został Franciszek Bronk – zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdyni ds. wsparcia dziecka i rodziny.

Franciszek Bronk i Krystyna Dominiczak, dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej

Franciszek Bronk i Krystyna Dominiczak, dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej

Nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego honoruje pracowników jednostek organizacyjnych pomocy społecznej z województwa pomorskiego za ich wybitne i nowatorskie osiągnięcia. W tym roku nagrody zostały wręczone już po raz dziesiąty. Jubileuszowa gala odbyła się 18 listopada, podczas konferencji „Efektywność i skuteczność usług społecznych” w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.

Franciszek Bronk w swojej pracy odpowiedzialny jest za działania związane ze wsparciem dziecka i rodziny we wszystkich wymiarach jej funkcjonowania – bez względu na sytuację materialną, zasoby czy trudności z jakimi się boryka.

Barbara Betlejewska

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zagłosuj na wspólną Kartę do Kultury

Styczeń 2017 roku to pora wielkich zmian. Jedną z nich jest wspólna karta metropolitalna, która będzie obowiązywała w: Gdańsku, Sopocie,...

Zamknij