Wpłyńcie na kształt PKO Grand Prix Gdyni w 2017 roku

Zbliżający się koniec sezonu biegowego oznacza dwie rzeczy: nowe cele treningowe i zadania dla zawodników, z kolei dla organizatorów imprez sportowych intensywne miesiące planowania. I to właśnie ten etap rozpoczął się w Gdyńskim Centrum Sportu. Organizator największej imprezy biegowej na Pomorzu pyta biegaczy, czego spodziewają się po przyszłorocznym cyklu.

Dzięki odpowiedziom biegaczy, Gdyńskie Centrum Sportu chce udoskonalić zawody. Opracowaniem badania zajmuje się doświadczona agencja CBM Test. Ankieta znajduje się w profilu zawodnika, jednak widoczna jest tylko dla tych osób, które wystartowały w Biegu Niepodlełości.

Całą ankietę podzielono na kilka kategorii:

  • informacje o biegu/motywacje
  • organizacja biegu
  • trasa biegu
  • medale
  • doświadczenie biegowe uczestnika
  • podstawowe dane jak płeć, czy miejsce zamieszkania

Wśród pytań znajdziemy te dotyczące zarówno motywacji do udziału w zawodach, czy też wysokości opłat. Biegacze mogą też ocenić zabezpieczenie trasy, jej przebieg oraz trudność. Przy okazji chcemy także lepiej poznać samych uczestników, stąd kilka pytań dotyczy czasu uzyskanego podczas biegu, doświadczenia biegowego, liczby treningów w tygodniu oraz średnio pokonywanego dystansu. Wszystko to po to, aby móc jeszcze lepiej przygotować się do przyszłorocznego cyklu – zapowiada Marek Łucyk, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu.

Przypomnijmy, w tegoreocznym PKO Grand Prix Gdyni łącznie udział wzięło 23 677 osób! Zmagania rozpoczęły się od rozgrywanego w lutym Biegu Urodzinowego, następnie w maju odbył się Bieg Europejski, w czerwcu Bieg Świętojański i na zakończenie Bieg Niepodległości. Za udział zawodnicy otrzymywali medal-układankę, który w całości tworzył panoramę ulicy Świętojańskiej.

Sebastian Drausal

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
„Srebrne drzewko” dla Franciszka Bronka

Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk po raz kolejny przyznał nagrody za szczególne osiągnięcia na polu pomocy społecznej. Jednym z tegorocznych...

Zamknij