Warsztaty fotograficzne dla kobiet 30+

Twórcy wyjątkowych warsztatów fotograficznych femLENS są zdania, że aparat fotograficzny i związana z nim pasja dodają pewności siebie i pozytywnie wpływają na rozwój osobisty. Do udziału w bezpłatnych, weekendowych zajęciach zapraszają panie w wieku od 30 do 50 lat mieszkające w gdyńskich dzielnicach objętych rewitalizacją.

Misją femLENS jest zachęcenie kobiet ze słabiej rozwiniętych obszarów i środowisk do chwycenia za proste narzędzia fotograficzne i uwiecznienie przemian zachodzących w ich otoczeniu. Uczestniczki warsztatów poznają podstawowe tajniki fotografowania i obróbki zdjęć – zarówno od strony wizualnej, jak i technologicznej.

 

Warsztaty femLENS są zaprojektowane specjalnie dla kobiet powyżej trzydziestki. Dzięki narracji fotograficznej będą mogły dokumentować swoje życie i wzmacniać swoją pewność siebie – mówi Ekaterina Savel’eva, prowadząca zajęcia oraz inicjatorka projektu femLENS.

 

Dodatkowo, zajęcia prowadzone będą w języku angielskim wraz z tłumaczeniem na język polski. Wszystkie spotkania odbywać się będą Bibliotece Chylonia (ul. Opata Hackiego 33), która jest ich współorganizatorem. Terminy spotkań to: 3, 10 i 17 grudnia (soboty) w godz. 11.00-15.00. Zostały ostatnie wolne miejsca.

 

Aby zapisać się na zajęcia trzeba spełniać następujące kryteria:
• Mieszkać w obrębie terenów objętych rewitalizacją
• Mieć powyżej 30 lat

 

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo (promocja@bibliotekagdynia.pl), lub telefonicznie (58 6679827).

Wstęp wolny!

Barbara Betlejewska

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nadchodzi Polska Noc Kabaretowa

W najbliższy piątek (25.11) do Gdynia Areny zawita Polska Noc Kabaretowa i uratuje przed stoczeniem się w listopadowy dołek! To...

Zamknij