Przeżyj trening z komandosami

Na co dzień biorą udział w działaniach morskich, dywersji, działaniach na tyłach wroga i zwiadowczych. Jednak żołnierze sił specjalnych Jednostki Wojskowej Formoza znaleźli również czas, by poprowadzić sobotni trening w ramach kampanii „Odważni wygrywają”. Początek 26 listopada o godzinie 11.00 na plaży w Babich Dołach.
Jak zapowiada Stowarzyszenie KRS Formoza, na trening może przyjść każdy, ponieważ ćwiczenia będą dostosowane do możliwości i potrzeb uczestników. W programie przewidziano zajęcia z walki wręcz oraz trening ogólnorozwojowy stosowany podczas selekcji do jednostki, więc przez chwilę będzie się można poczuć jak rekrut Formozy.
Stowarzyszenie KRS Formoza tworzą obecni i byli żołnierze Formozy oraz pracownicy wojska JWF. Postanowili połączyć siły i wykorzystać swoje doświadczenie, by pomagać innym. Sobotni trening jest elementem kampanii Odważni Wygrywają, która promuje profilaktykę raka jądra. Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem www.odwazni.com.

Dorota Patzer

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zamiast wykluczenia – klucz do własnego M

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Gdańska uchwalono Program Mieszkalnictwa Społecznego dla osób i rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym na lata 2016 – 2023....

Zamknij