Metropolitalna Karta do Kultury w styczniu w bibliotekach

Jedna karta do wszystkich bibliotek oraz zniżki do instytucji kultury. Metropolitalna Karta do Kultury od stycznia dostępna będzie w gdyńskiej bibliotece. Właśnie rozstrzygnięto listopadowy plebiscyt na graficzny wzór karty. Głosy oddało prawie 5,5 tys. internautów, z czego ponad 3 tys. na zwycięską czarno-złotą grafikę.

Metropolitalną Kartę do Kultury będzie można wyrobić w dowolnej filii Biblioteki Gdynia. Jest to jedna karta biblioteczna umożliwiająca wypożyczanie książek we wszystkich filiach gdyńskich bibliotek, a także bibliotekach partnerskich w Trójmieście i okolicach.

Uprawnia także do zniżek w instytucjach kultury, takich jak kina, teatry, kawiarnie, muzea, szkoły językowe i wiele, wiele innych. W Gdyni są to m.in. Muzeum Emigracji, Muzeum Miasta Gdyni, Centrum Kultury w Gdyni, Teatr Gdynia Główna, Teatr Miejski i Muzyczny. Kompletny wykaz partnerów znaleźć można na stronie Metropolitalnej Karty do Kultury: http://www.wbpg.org.pl/tresc/zni%C5%BCki-z-kart%C4%85-do-kultury-partnerzy

 

Koszt wyrobienia karty wynosi 1 zł. Z tej opłaty zwolnieni będą posiadacze kart Gdynia Rodzinna+ oraz gdyńskiej Karty Dużej Rodziny.

Małgorzata Omachel

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Świąteczne spotkanie stypendystów Fahrenheita

Na co dzień studiują na uniwersytetach na całym świecie. W Oxfordzie, Cambridge, Princeton, Londynie i na innych prestiżowych uczelniach wyższych....

Zamknij