Zrób sylwestrowe zdjęcie – Złap się #wGdyni

Czy widzieliście już duży, biały napis – hasztag #WGDYNI, który pojawił się na skwerze Kościuszki? Będzie on centralnym punktem sylwestrowego konkursu fotograficznego Złap się #wGdyni zorganizowanego przez miasto na Instagramie. Zatem chwyćcie telefony w dłoń, przygotujcie swój uśmiech nr 5 i pstrykajcie! Ze zgłoszonych zdjęć powstanie artystyczny kolaż, a na autorów najlepszych kadrów czekają nagrody!

W związku ze zbliżającym się Sylwestrem w Gdyni odbędzie się nieco inna niż dotychczas miejska impreza. 31 grudnia na scenie w okolicach skweru Kościuszki usłyszymy Dawida Podsiadło, zespoły Fisz Emade Tworzywo i Gentleman! oraz Marysię Sadowską (która właśnie dołączyła do grona wykonawców). Ale oprócz muzycznej części imprezy, na jej uczestników czekają też inne atrakcje.

Już od 26 grudnia Miasto Gdynia zaprasza do wzięcia udziału w sylwestrowym konkursie fotograficznym Złap się #wGdyni. Jego bohaterami będą gdynianie i osoby odwiedzające miasto oraz… wielkoformatowy napis – hasztag #WGDYNI, który stanął właśnie na skwerze Kościuszki w centrum miasta. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba posiadać własne konto na platformie Instagram, zrobić sobie zdjęcie na tle napisu i zamieścić je na portalu. I najważniejsze – należy pamiętać o opatrzeniu konkursowej fotki hasztagiem #wGdyni/ #WGDYNI.

Zdjęcia można zamieszczać do 1 stycznia do północy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 2 stycznia 2017 roku za pośrednictwem gdyńskich mediów społecznościowych. Nagrody otrzymają zdjęcia opatrzone odpowiednim konkursowym hasztagiem oraz z największą ilością poślubień na Instagramie. Na autorów zwycięskich zdjęć czekają m.in. zaproszenia do Teatru Miejskiego, płyty Teatru Muzycznego, płyty DVD z filmami dyplomowymi absolwentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej i karnety do Kina Studyjnego GCF.

Ale można powiedzieć, że w konkursie wygrywają wszyscy jego uczestnicy. Ze zgłoszonych zdjęć zostanie stworzona wielkoformatowa mozaika fotograficzna, którą będzie można oglądać na gdyńskich profilach społecznościowych oraz w InfoBoxie.

Zdjęcia powinny być wykonane cyfrowo i nie mogą zawierać podpisów, opisów, dat czy znaków wodnych. Biorąc udział w konkursie uczestnik wyrażą zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie własnego wizerunku w celach artystycznych. To samo dotyczy innych osób, które znajdą się na zdjęciu.

Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny na: http://bit.ly/2hjtZiY.

Barbara Betlejewska

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Na Święta trzeba mieć „GEST”. Koncert dla hospicjum

Licealiści event managerami? I to w szczytnym celu? Jak najbardziej! Uczniowie VI Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni 29 grudnia (czwartek) zorganizują...

Zamknij