Firma z Luzina wybuduje basen na Stogach

Znamy już wykonawcę basenu w Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Stryjewskiego. Najkorzystniejszą ofertę w przetargu, organizowanym przez Dyrekcję Rozbudowy Miasta Gdańska, złożyła firma BUDREM-RYBAK z Luzina. 

Obiekt powstanie na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. Stryjewskiego 28. Basen zostanie wykonany na podstawie projektu krytej pływalni zrealizowanej już przy ul. Azaliowej w Gdańsku Kokoszkach i będzie służył nie tylko uczniom szkoły podstawowej, ale również będzie pełnił funkcję obiektu ogólnodostępnego służącym mieszkańcom dzielnicy Stogi.

Zaprojektowana, prostopadłościenna bryła basenu została podzielona na dwa poziomy: niższy – kondygnacja techniczna podbasenia z wydzielonym wejściem głównym oraz wyższy – kondygnacja hali basenowej z zapleczem szatniowym. Projektowany budynek basenu będzie komunikacyjnie połączony z istniejącym budynkiem szkoły za pomocą łącznika. Planowana liczba użytkowników basenu: 46 osób (30 osób w strefie pływackiej i 16 osób w strefie rekreacyjnej).

Obiekt będzie dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez zaprojektowanie miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu oraz windę lub podnośniki zewnętrzne.

Michał Piotrowski

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
TOURISM TRENDS AWARDS 2017. WALCZ O PRESTIŻOWE WYRÓŻNIENIE!

Innowacyjne, kreatywne i podążające za trendami turystycznymi? Zapewne takie rozwiązania w 2016 roku i Ty wprowadziłeś w swojej firmie. Pochwal...

Zamknij