Ostateczna rozgrywka

Sąd Ostateczny, poezja i muzyka elektroniczna – takie połączenie proponuje Gdański Archipelag Kultury w ramach projektu SLAM Ostateczny. Zapraszamy w sobotę, 25 lutego o godzinie 19.00 do Muzeum Narodowego w Gdańsku. Na zwycięzcę slamu czeka 500 zł. Wstęp jest wolny.

W programie slam, koncert oraz zwiedzanie. Slam to pojedynek na słowa oceniany przez publiczność. Jego istotą jest tekst. Jednak prezentujące go osoby pochodzą z różnych dziedzin artystycznych: są tu poeci, improwizatorzy, performerzy czy stand-uperzy. 

Pierwsza runda SLAMu Ostatecznego będzie poświęcona wyrażeniu sąd ostateczny, ale jego wykorzystanie zależy wyłącznie od występującego, jego kreatywności i sprawności językowej. Tematyka kolejnych rund jest dowolna. W każdej rundzie występujący mają do dyspozycji 3 minuty. Widownia poprzez głosowanie wybiera zwycięzcę danego pojedynku, który awansuje do kolejnej rundy, a w ostateczności wygrywa.

Wykonującym muzyczne towarzystwo zapewni Kacper Graczyk z projektem Coding. 

Zgłoszenia slamerów przyjmowane są mailowo: katarzyna.andrulonis@gak.gda.pl. Można też zgłosić się na miejscu przed rozpoczęciem.

Regulamin: http://www.gak.gda.pl/wydarzenia/slam-w-narodowym

Organizatorzy: Dom Sztuki Gdański Archipelag Kultury oraz Muzeum Narodowe w Gdańsku

Impreza organizowana jest w ramach działań Jeden ze 100! http://jedenze100.pl.

Anna Iwanowska

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pączek dla każdego! Tłusty Czwartek w Informacji Turystycznej

Za nami Walentynki, ale przed nami kolejne święto, przez niektórych cenione nawet bardziej niż 14 lutego! Chodzi oczywiście o Tłusty...

Zamknij