Profesjonalne warunki czyli jak się dobrze sprzedać

Nie każdy biznes wymaga dużego zaplecza biurowego i nie każdego przedsiębiorcą stać na taką inwestycję. Czasami jednak potrzeba lokalu – i to niekoniecznie gastronomicznego – aby zrobić profesjonalną prezentację, spotkać się w gronie klientów czy potencjalnych inwestorów itp. Wtedy pomocne może okazać się wirtualne biuro, które wynajmiesz w zależności od potrzeb na jedną godzinę lub kilka dni.

Większość firm w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, chcąc maksymalnie ograniczyć swoje koszty, ogranicza się do: własnego mieszkania/adresu zamieszkania, telefonu, komputera i  ewentualnie drukarki. Wybierając takie rozwiązania odpadają wydatki na wynajem biura czy pomieszczeń magazynowych. To wygodne rozwiązanie,  ale do czasu…

Tritum Business Park Gdynia

Witam i zapraszam

„Pokaż mi jak wyglądasz…”  – to popularne powiedzenie można odnieść także do biznesu i  osób, z którymi chcemy nawiązać bliższe zawodowe kontakty.

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej, biurowej sali z rzutnikiem, klimatyzacją, dobrą kawą i prestiżową lokalizacją – możesz np.; skorzystać z wynajmu lokalu „na godziny”.  W Nowym Orłowie to koszt 55 zł za 1 godzinę.

Taka możliwość to tylko część  z oferty, jakie dla osób prowadzących „small business” ma tzw. wirtualne biuro np.: w orłowskim Tritum Business Park.

Wirtualna biuro – realne korzyści

Pierwsza i dla wielu osób najważniejsza korzyść to cena za taką usługę. Średni koszt ponoszony przez najemcę,  to  w przypadku wirtualnego biura ok. 100 zł   –  zamiast  ok. 1000  za miesiąc najmu realnej powierzchni.

Sala konferencyjna w Gdyni

Co kryje się pod tego rodzaju usługą?

  • realny, pełny adres, który możemy podawać w oficjalnych dokumentach, wpisie CEiDG, materiałach reklamowych  czy ogłoszeniach prasowych
  • dobrą lokalizację biura przy ruchliwej Al. Zwycięstwa w Gdyni Orłowie, w pobliżu przystanku autobusowego i kolejki SKM. Niedaleko stąd do morza, które widać z udostępnianej najemcom eleganckiej  sali konferencyjnej.
  • pełną obsługę biurową np.: listy i dokumenty, które przychodzą do naszej firmy są skanowane i wysyłane  przez obsługę biura na wskazany e-mail. Możemy też zażyczyć sobie, że sami odbierzemy korespondencję, ale poczta działa w godzinach, gdy większość z nas pracuje, więc często nie mamy takiej możliwości, a „wirtualne biuro” jest czynne do godz. 17.
  • klienci  mają też  bezpłatny dostęp do  elektronicznego programu faktur, a także do całego zaplecza biurowego (ksero, drukarki,) oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego (w tym napojów: kawy z ekspresu, herbaty, wody itp.)
  • komfort najemcom i ich klientom zapewnią darmowe miejsca parkingowe, a także hala garażowa mogąca pomieścić 100 samochodów.

A dla tych, którzy jednak zamiast wirtualnego biura  czy „ domowego zaplecza ”  wolą mieć realną, profesjonalną przestrzeń biurową z własną wizytówką na drzwiach, do dyspozycji są niewielkie ( już od 9 m2)  lokale na wynajem.

Magdalena Gwiazda

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Gdańsk dzieli się dobrymi praktykami

W Gdańsku rozpoczęła się dzisiaj wizyta partnerska uczestników międzynarodowego projektu „CHANGE!- social design of public services”. Podczas wizyty partnerzy będą...

Zamknij