Konferencja przed meczem reprezentacji Polski i Meksyku

Dzień przed meczem zostały zwołane konferencje prasowe, podczas których trenerzy i piłkarze odpowiadali na pytania stawiane przez dziennikarzy.

Adam Nawałka nie zdradził jeszcze składu i ustawienia na zbliżający się mecz, a drużyna mimo osłabienia nastawiona jest na zwycięstwo bez względu na to, czy jest to mecz towarzyski, czy też o punkty – powiedział selekcjoner. Każdy z reprezentantów ma świadomość, że droga do mistrzostw jest jeszcze daleka i szansa jaką jest pokazanie się przed trenerem i publicznością może być przepustką na grę w pierwszym składzie i na wyjazd.

Konferencja prasowa 12.11.2017

 

Ci zawodnicy, którzy opuścili drużynę są bardzo ważni, ale są kolejni, którzy na pewno będą chcieli zaprezentować się bardzo dobrze, długo jesteśmy w reprezentacji dlatego damy radę – powiedział Piotr Zieliński.

Przyjeżdżając tutaj trzeba pokazywać się z jak najlepszej strony na treningach, potwierdzać tą formę z boisk ligowych, więc każdy kto tu przyjeżdża, przyjeżdża żeby pokazać, że chce grać, że jest gotowy do gry – dodał między innymi Rafał Wolski.

Tak jak każdy mecz w reprezentacji, to dla mnie wielkie wyróżnienie, wielki honor – podkreślił Mariusz Stępiński – ale też przygotowanie do mistrzostw, dobra szansa aby pokazać się trenerowi. Jeżeli dostanę jutro szansę, to będę starał się ją wykorzystać jak każdy z nas – dodał.

Mamy przygotowany wariant z trzema obrońcami jak i z czwórką obrońców, po dzisiejszym oficjalnym treningu zapadnie decyzja w jakim ustawieniu taktycznym jak i personalnym będziemy rozgrywać jutrzejsze spotkanie – powiedział pod koniec konferencji selekcjoner.

(MC)

 

 

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wojewódzkie Obchody Dnia Niepodległości

Zapraszamy do udziałach w uroczystościach zorganizowanych w ramach wojewódzkich obchodów Dnia Niepodległości. Msza za Ojczyznę, składanie wieńców pod pomnikiem Marszałka...

Zamknij