Śródmieście Gdyni okiem pieszego. Czekamy na Twoją opinię

Co sądzicie o Śródmieściu Gdyni z perspektywy pieszego? Jakie macie uwagi i przemyślenia? Z czego jesteście zadowoleni, a co Wam przeszkadza? Podzielcie się swoimi opiniami w ankiecie.

W październiku odbyły się pomiary natężeń ruchu pieszego w 55 strategicznych punktach Śródmieścia Gdyni. Teraz pora na głos mieszkańców.

W centrum miasta, zarówno w dni robocze, jak i w weekend ankieterzy będą pytać Was o uwagi nt. komfortu pieszego w tej części miasta. Z czego jesteście zadowoleni, a co Wam przeszkadza? Co warte jest usprawnienia?

Swoimi opiniami będziecie mogli podzielić się również za pomocą anonimowej ankiety online. Badanie internetowe potrwa do 17 grudnia.

Zebrane dane, zarówno z ankiety, jak i pomiarów ruchu są istotnym elementem dla opracowywania i realizacji polityki transportowej miasta. Analiza ruchu pieszego w Śródmieściu przeprowadzana jest w ramach projektu FLOW.

Autor: Marta Jaszczerska

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Bilety metropolitalne za złotówkę

Bilety metropolitalne MZKZG można już kupować za pomocą z mPay – darmowej aplikacji na telefony komórkowe. Pasażerowie korzystający z tego...

Zamknij