Migos rapową gwiazdą tegorocznego Open’era

Nie opadły jeszcze na dobre emocje po informacji o występie Arctic Monkeys, a organizatorzy tegorocznego Open’er Festival pochwalili się kolejnymi gwiazdami, które w lipcu wystąpią #wGdyni. Hip-hopowe trio Migos ze Stanów Zjednoczonych porwie fanów rapu – to ich pierwszy występ w Polsce.

W poniedziałek organizatorzy Open’er Festival poinformowali poprzez artystyczne wideo o kolejnym headlinerze tegorocznej edycji – Arctic Monkeys, a teraz znamy już kolejnych wykonawców światowej sławy, którzy w lipcu porwą publiczność. W Gdyni wystąpią Migos – to trio raperów prosto ze Stanów Zjednoczonych, gdzie z sukcesami podbijają rynek muzyczny.

Quavo, Offset i Takeoff – razem grupa Migos – działają wspólnie od 2009 roku, chociaż ich szczyt popularności na dobrą sprawę trwa od 2014 roku. Do tej pory mają na swoim koncie trzy albumy: „Yung Rich Nation”, „Culture” oraz „Culture II”. Trzeba też wspomnieć o szeregu nominacji do prestiżowych nagród, na przykład do BET Awards, Billboard Music Awards czy tegoroczne nominacje do nagród Grammy w dwóch kategoriach.

Migos regularnie współpracuje i nagrywa ze światową czołówką popularnych artystów swojego gatunku, wymieniając chociażby Drake’a, Gucci Mane, Young Thuga czy Nicki Minaj.

Muzyczne media określają ich mianem „najgorętszego rapowego zespołu w USA”. Występ na Open’er Festival 2018 mają potraktować jako element trasy koncertowej najnowszej płyty „Culture II”, która miała swoją premierę tydzień temu. Jak informują organizatorzy festiwalu, występ amerykańskich raperów naOrange Main Stage zaplanowano na 4 lipca, czyli w pierwszym dniu imprezy. To ich pierwszy koncert w Polsce.

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zmiana warty w Porcie Wojennym

Zmiana na stanowisku Komendanta Portu Wojennego w Gdyni. Z Marynarki Wojennej odchodzi komandor Andrzej Łysakowski, stanowisko przejął jego dotychczasowy zastępca...

Zamknij