Treflgdansk.pl – tutaj wbijam. Nowa strona www Trefla Gdańsk

Responsywność, przejrzystość i nowe funkcjonalności – ruszyła nowa strona internetowa Trefla Gdańsk, przygotowana zgodnie z obowiązującymi trendami. Za jej kreację i wykonanie odpowiedzialna jest agencja interaktywna 314.pl. Kibice poza podstawowymi informacjami mogą głosować na swojego ulubionego zawodnika danego miesiąca – w tym przypadku „lwa lutego” – a także w przejrzystym kalendarzu zobaczyć nie tylko daty domowych i wyjazdowych meczów „gdańskich lwów”, ale także dowiedzieć się, który zawodnik kiedy świętuje urodziny. Serdecznie zapraszamy na www.treflgdansk.pl!

Nowa strona Trefla Gdańsk przygotowana została zgodnie z obowiązującymi trendami – jest przejrzysta, czytelna, intuicyjna, a przede wszystkim responsywna, co oznacza, że dostosowuje się do urządzenia, na którym jest w danym momencie przeglądana. Stworzona jest w żółto-czarno-białej stylistyce, nawiązującej do barw klubowych, a także obecnej identyfikacji wizualnej „gdańskich lwów”, opartej na tych właśnie kolorach oraz trójkątnych, dynamicznych i nowoczesnych kształtach, spójnych także z koszulkami meczowymi gdańszczan oraz wszystkimi materiałami graficznymi, na których przewodzi motyw lwa.

Na stronie głównej w przejrzysty sposób przedstawione są zarówno aktualności z klubu, informacje o najbliższych meczach żółto-czarnych, skład drużyny, tabela PlusLigi jak i kalendarz, który zawiera mecze domowe, wyjazdowe oraz daty urodzin zawodników Trefla Gdańsk. Powiększyła się też sekcja informacji o drużynach młodzieżowych Trefla, a także dodana została zakładka „Fan Zone”, w której można znaleźć informacje zarówno o rodzinnym kibicowaniu, jak i np. projekcie „Siatkarz z klasą”. Nowością w porównaniu do poprzedniej wersji strony jest także sonda, w której kibice mogą wybierać swojego ulubionego zawodnika danego miesiąca – w tym przypadku „lwa lutego”. Nowa strona internetowa – obok rozwijających się mediów społecznościowych oraz kreatywnych działań promocyjnych – jest dopełnieniem aktywności Trefla Gdańsk w obszarze marketingowo-komunikacyjnym.

Wprowadzenie nowej witryny www promują grafiki z wykorzystaniem zdjęć meczowych zawodników Trefla oraz haseł nawiązujących zarówno do serwisu internetowego, jak i słownictwa siatkarskiego. Przy zdjęciu Nikoli Mijailovicia z ataku pojawia się hasło „treflgdansk.pl – tutaj wbijam”, a ujęcia z zagrywek Rubena Schotta opatrzone są tekstami „zaserwuj sobie najświeższe informacje” oraz „kierunek nowa strona”.

Za kreację i wykonanie nowej strony Trefla Gdańsk odpowiedzialna jest agencja interaktywna 314.pl, która już w sezonie 2017/2018 została Partnerem Technologicznym Trefla Gdańsk. Kibice logo 314.pl mogą zaobserwować zarówno na strojach siatkarzy Trefla, jak i parkiecie ERGO ARENY oraz innych nośnikach reklamowych podczas meczów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia www.treflgdansk.pl. Wszystkie materiały archiwalne będą cały czas dostępne na http://sport.trefl.com/siatkowka/aktualnosci/.

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Gdańskie Studium nagrodzone przez Ministra Inwestycji i Rozwoju

Biuro Rozwoju Gdańska zostało laureatem 56. edycji Konkursu o Nagrodę Ministra Inwestycji i Rozwoju za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinach...

Zamknij