Reprezentacja będzie trenowała w Gdańsku. Zaproszenia na trening

Reprezentacja Polski oraz Miasto Gdańsk zapraszają kibiców na dwie publiczne sesje treningowe. Na każdy trening będzie mogło wejść 5 tysięcy kibiców. Pierwsza sesja odbędzie się w czwartek, 10 czerwca o godzinie 17:00.

Reprezentacja Polski otwiera swoje treningi dla publiczności. Przygotowania kadry na żywo, może obejrzeć łącznie nawet 10 tysięcy kibiców. Zachęcamy wszystkich do wsparcia biało-czerwonych przed ważnymi meczami w finałach mistrzostw Europy.

Pierwszy trening odbędzie się w czwartek, 10 czerwca o godzinie 17:00. Wejście na stadion Polsat Plus Arena Gdańsk będzie możliwe od godziny 16:00. Druga publiczna sesja treningowa odbędzie się we wtorek, 15 czerwca, o tej samej porze. Zajęcia potrwają ponad godzinę.

– Jesteśmy zadowoleni z faktu, że reprezentacja Polski wybrała nasz stadion na swoją bazę treningową. Po wielkich emocjach związanych z finałem Ligi Europy mamy na naszym obiekcie kolejne wyjątkowe wydarzenie. Dzięki partnerskiej współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej udało się zorganizować dwa otwarte treningi, na które już dzisiaj serdecznie zapraszam – mówi Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska.

– Cieszymy się, że reprezentacja trenuje w Polsce, gdzie może liczyć na doping kibiców, dlatego też zdecydowaliśmy się zaprosić ich do udziału w publicznych sesjach treningowych – dodał Jakub Kwiatkowski, Team Manager ds. sportowych oraz rzecznik prasowy reprezentacji Polski i PZPN.

Publiczne sesje treningowe organizowane są przez miasto i Polski Związek Piłki Nożnej. Niewykluczone, że w momencie przejścia do kolejnej fazy rozgrywek UEFA EURO 2020, odbędą się kolejne publiczne treningi.

Jak otrzymać zaproszenie? 

Na stronie internetowej polsatplusarenagdansk.pl w środę, 9 czerwca o godzinie 12.00 udostępniony będzie link do formularza, po wypełnieniu którego otrzymamy na e-mail zaproszenie upoważniające do uczestnictwa w sesji treningowej 10 czerwca o godzinie 17:00. Jedna osoba może wygenerować maksymalnie cztery wejściówki. Zaproszenia są bezpłatne, a o ich otrzymaniu decyduje kolejność zapisów w systemie, aż do wyczerpania.

Informacje o uruchomieniu puli zaproszeń na drugą sesję treningową zostaną podane w późniejszym terminie.

fot. Grzegorz Mehring / www.gdansk.pl

Tekst opracowała Marta Formella
Urząd Miejski w Gdańsku

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Propozycja UM w Gdańsku – zmień zawód, popraw życiową sytuację

"Zachęcamy osoby długotrwale bezrobotne" napisano - będące w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy do udziału w aktywizującym projekcie „Cała Naprzód...

Zamknij