Konkurs literacki dla gdyńskich seniorów

Każdy z nas nosi w sobie przeżycia, które na zawsze odmieniły jego los lub też w znaczący sposób wpłynęły na podjęcie życiowych decyzji. Zachęcamy gdyńskich seniorów do udziału w konkursie literackim i podzielenia się niezwykłymi momentami z ich życia. Zwycięskie prace będą wydane w formie e-booka, a ich autorzy zostaną nagrodzeni e-czytnikami.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Gdyni, którzy mają ukończone 60 lat. Swoje wspomnienia należy przynieść osobiście lub przesłać pocztą do 30 września 2013 r. do siedziby Stowarzyszenia Ovum przy ul. Traugutta 2. Zgłoszenie musi zawierać kartkę z danymi autora tekstu (imię, nazwisko, dokładny adres, numer telefonu kontaktowego, opcjonalnie adres e-mail) oraz oświadczenie stanowiące załącznik nr 1 do Regulaminu konkursu.

Autorzy trzech nagrodzonych prac otrzymają e-czytniki, a osoby wyróżnione nagrody książkowe. Zwycięskie prace zostaną również wydane w formie e-booka.

Regulamin konkursu i oświadczenie do pobrania na stronie:http://www.gdyniaczyta.pl/konkursy/101-konkurs-literacki-moje-wspomnienie lub do zapoznania się w filiach bibliotek na terenie Gdyni i siedzibie Stowarzyszenia Ovum.

Mat. prasowe UM w Gdyni

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Do końca października trwa projekt bezpłatnych porad prawnych z dojazdem

Już 250 chorych lub niepełnosprawnych gdynian, którzy nie mogli wyjść z domu, a potrzebowali porady prawnej, otrzymali taką pomoc. Kolejni...

Zamknij