Grywalizacja, czyli game is not over w PPNT

Czym tak naprawdę jest zjawisko rywalizacji i jakie są jego zasady?  O tym będzie można przekonać się 15 listopada w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Strefie Startup (al. Zwycięstwa 96/98). Start imprezy „Grywalizacja – game is not over” o 17.30.

Wstęp jest bezpłatny, do 14 listopada obowiązują zapisy: http://grywalizacjagdynia.evenea.pl.

Czy jest coś co wciąga bardziej niż gry komputerowe? Zapewne wszyscy wielbiciele konsol i zarywający noce na przechodzeniu kolejnych poziomów zgodzą się, że nie! A na miłości do grania i wypełniania misji, oparta jest grywalizacja, która pokazuje, jak skłonność do rywalizacji wykorzystać przy budowaniu marki i pozyskiwaniu klientów.

Grywalizacja to trend, który od kilku lat nieustannie zyskuje na znaczeniu. Uczestników spotkania w temat wprowadzą Arkadiusz Cybulski oraz Adrian Witkowski, twórcy platformy Gamfi.pl. Z kolei o tym, jak do działań promocyjnych grywalizację wykorzystała stacja HBO Polska opowie Ireneusz Olczak, Online Manager HBO Polska.

Prelegenci:

Ireneusz Olczak – Online Marketing Manager, HBO Polska

W HBO Polska, odpowiedzialny za wszelkie działania z zakresu marketingu internetowego. Poszukiwacz nowych trendów i kreatywnych rozwiązań. Od blisko 10 lat związany z branżą internetową, w której zajmował się już niemal wszystkim: od pisania kodu, poprzez usability, e-commerce, do zarządzania projektami internetowymi ogólnopolskich stacji radiowych oraz marketingu i social media w telewizji.

 

Arkadiusz Cybulski – Prezes Zarządu, Współzałożyciel Gamfi

Współzałożyciel Gamfi.pl, firmy której misją jest dzielenie się innowacyjnymi modelami angażowania użytkowników powstającymi w branży gier oraz dyfuzja tych innowacji do innych branż, w celu ich zastosowania w marketingu, sprzedaży oraz zarządzania zasobami ludzkimi. W ciągu ostatnich 13 lat zajmował się promocją, sprzedażą, zarządzaniem, projektowaniem, produkcją oraz nauką tworzenia gier komputerowych. Działał zarówno po stronie klienta (Polkomtel – gry mobilne), w studiu developerskim (one2tribe – gry internetowe tytuły Wiedźmin Versus, Neuroshima) jak i prowadząc szkołę tworzenia gier (Digital Frontier), zdobywając kompleksowe doświadczenie związane z biznesem gier mobile, social, MMO, adver oraz serious gaming. Obok działalności biznesowej jako jeden z sygnatariuszy i członek rady Krajowej Izby Gospodarki Cyfrowej, współtworzył Program promocji zagranicznej branży gier wideo.

 

Krzysztof Przybylski, Chief Experience Desinger w Playformance

Od 5 lat realizuje projekty IT w takich firmach jak Mercedes-Benz, HP, Procter & Gamble. Analityk ds. Innowacji w P&G Global Business Services. Pomysłodawca i organizator P&G Central Europe Digital Innovation Day.

 

Sebastian Drausal

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Druga edycja PIF PAF Music Festival „Dajmy głos ludziom młodym!”

Pod tym hasłem osiem młodych polskich zespołów rockowych będzie walczyć o sesję nagraniową w studiu. Oprócz tego odbędą się warsztaty i...

Zamknij