Zmiany w organizacji ruchu – komunikat ZDiZ w Gdyni

Sygnalizacja świetlna w ciągu ulic Wielkopolska-Chwaszczyńska
W ciągu ulic Wielkopolska (od Sopockiej) – Chwaszczyńska (do Nowowiczlińskiej) trwają prace wdrożeniowe systemu Tristar. Podłączenie tych skrzyżowań i zapewnienie płynnej przejezdności planowane jest na koniec następnego tygodnia. Aktualnie na skrzyżowaniach funkcjonują programy awaryjne, w cyklach działania o stałym czasie. Wykonawca systemu zamontował także dwie 2 kamery nadzoru wizyjnego na skrzyżowaniu Wielkopolska – Sopocka i Chwaszczyńska – Nowowiczlińska służące do monitorowania sytuacji na drodze. Pozwoli to na szybszą reakcję służb utrzymujących sygnalizację. Sytuacja od następnego tygodnia będzie ulegać stopniowej poprawie, a na skrzyżowaniach pojawią się zmienne długości programów świetlnych dostosowujące się do natężenia ruchu.
www.zdiz.gdynia.pl/aktualnosci/aktualnosci/424-sygnalizacja-wielkopolska.html/.
ul. Chwaszczyńska – nocne utrudnienia w ruchu
W nocy 22/23.11.2013r. w godz. 21.00 – 05.00 w związku z remontem nawierzchni bitumicznej na prawym pasie ul. Chwaszczyńskiej nastąpi zamknięcie wlotu i wylotu ul. Gryfa Pomorskiego. Dojazd i wyjazd z osiedli będzie odbywał się od strony ul. Górniczej.
www.zdiz.gdynia.pl/aktualnosci/aktualnosci/425-ul-chwaszczyska-nocne-utrunienia-w-ruchu.html/.
ul. Gryfa Pomorskiego – ruch wahadłowy
W dniu 23.11.2013r. w związku z remontem nawierzchni na ul. Gryfa Pomorskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Szefki nastąpią utrudnienia w ruchu. Ruch będzie odbywał się wahadłowo.
www.zdiz.gdynia.pl/aktualnosci/aktualnosci/426-ul-gryfa-pomorskiego-ruch-wahadowy.html/.
ul. Słoneczna – utrudnienia w ruchu
W związku z remontem nawierzchni jezdni i chodników w dniach 22.11 – 20.12.2013r. mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ul. Słonecznej na odcinku od ul. Hodowlanej do rynku.
www.zdiz.gdynia.pl/aktualnosci/aktualnosci/427-ul-soneczna-utrudnienia-w-ruchu.html/.
ZDiZ przeprasza za utrudnienia i prosi o uważną jazdę zgodnie z przepisami.

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
W Gdyni dobrze się składa! Gdyńskie zestawy Lego w InfoBoxie

Podobno z klocków Lego można zbudować wszystko. Od soboty, 23 listopada, na pewno zbudujemy z nich trochę Gdyni. Sea Towers,...

Zamknij