Konferencja SMOK ku prawdziwej integracji – edukacja dzieci zdrowych

Nowatorski program doskonalenia nauczycieli szkół podstawowych będzie tematem konferencji „SMOK ku prawdziwej integracji – edukacja dzieci zdrowych”. To część projektu SMOK, który jest obecnie realizowany w województwie pomorskim, a którego patronami są Prezydenci Wojciech Szczurek, Jacek Karnowski oraz Paweł Adamowicz. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Nauki Experyment w Gdyni (al. Zwycięstwa 96/98) w godz. 8.30 – 16.30.
SMOK to innowacyjny program doskonalenia nauczycieli szkół podstawowych w pracy z uczniami niepełnosprawnymi i przewlekle chorymi. Wyjątkowość projektu polega na tym, że wprowadza innowacyjne rozwiązania kształcenia ustawicznego nauczycieli, umożliwia nabycie przez nauczyciela zintegrowanej wiedzy i umiejętności kluczowych dla rozwiązywania problemów i trudności napotykanych w procesie kształcenia uczniów niepełnosprawnych i przewlekle chorych.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna jest rejestracja. Aktualnie organizatorzy przyjmują zapisy tylko na listę rezerwową. Na adres e-mail: konferencjasmok@oditk.pl należy przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: www.smok.oditk.pl (zakładka KONFERENCJA). Więcej informacji na: www.smok.oditk.pl oraz www.facebook.com/projekt.smok/.
Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Doskonalenia i Treningu Kierowniczego z Gdańska. Współorganizatorami są PBS Sp. z o.o., Ośrodek Kształcenia Ustawicznego Nauczycieli z Gdańska, Gdyński Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli oraz Centrum Nauki Experyment z Gdyni.

Projekt SMOK realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

Sebastian Drausal

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sprawy urzędowo-parkingowe w dniach 24 i 31 grudnia

Przedstawiamy informację o godzinach otwarcia UM Gdyni oraz Biura Obsługi Strefy Płatnego Parkowania w okresie świąteczno-noworocznym.  Sala Mieszkańców Urzędu Miasta...

Zamknij