Debata na temat działalności Zakładu Utylizacyjnego – zadaj pytanie już dziś!

W środę 11 grudnia zapraszamy do udziału w debacie na temat dotychczasowych i planowanych działań zmierzających do ograniczenia uciążliwości zapachowych związanych z działalnością Zakładu Utylizacyjnego w Gdańsku. A już dziś czekamy na pytania, na które postarają się odpowiedzieć uczestnicy debaty.

 

Pytania przesyłać należy e-mailem na adres: debata@zut.com.pl do 10 grudnia, do godz.12.00.

Po debacie opracowany zostanie także (na postawie nadesłanych przez Państwa pytań) zestaw często zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, który dostępny będzie na stronie Zakładu Utylizacyjnego.

 

Debata odbędzie się 11 grudnia w godzinach 17.00 – 19.00 w Domu Technika (Scena Teatralna NOT) przy ul. Rajskiej 6 w Gdańsku

W debacie udział wezmą przedstawiciele: Stowarzyszenia Sąsiadów Zakładu Utylizacyjnego Gdańsk Szadółki,  organizacji zajmujących się ochroną środowiska, eksperci, reprezentanci Rady Miasta Gdańska, Zakładu Utylizacyjnego oraz władz miasta.

 

Przed debatą skorzystać będzie można ze stoisk informacyjnych, przy których fachowcy z Zakładu odpowiedzą na pytania, możliwy będzie także wgląd w kluczowe dla projektu dokumenty.

 

Debatę na żywo będzie można również śledzić na stronie miasta: www.gdansk.pl.

 

(!) W związku z ograniczoną liczbą miejsc chętnych do udziału w debacie prosimy o rejestrację pod adresem:http://www.gdansk.pl/redakcja_nowy?rejestracja75  do 10 grudnia do godz. 12.00.

 

 

Anna Dobrowolska

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Czy uratowałeś dzisiaj komuś życie?

Finał ogólnopolskiej akcji „Dla Ciebie to pięć minut, dla kogoś to całe życie” odbędzie się 11 i 12 grudnia. W...

Zamknij