Osada Mikołaja 2013

Osada Mikołaja czeka na gości w Adventure Park Gdynia Kolibki gdzie, trwają przygotowania do świąt.  Pracy jest dużo, przyda się więc każda para rąk do pomocy. Zaproszeni są rodzice z dziećmi, uczniowie i nauczyciele, a także pracownicy firm. Jako pomocnicy Świętego Mikołaja będą mieli okazję przygotowywać dla siebie aromatyczne pierniczki oraz fantazyjnie zdobione bombki.  
Osada czynna jest codziennie, od godziny 9.00 do 17.00. Dni powszednie (poniedziałek- piątek), zarezerwowane są dla szkół i firm, natomiast w soboty i niedziele osadę może odwiedzać każdy chętny.
Wśród pozostałych atrakcji są miedzy innymi domki na drzewach, wspinaczka na komin, wyprawa na Biegun Północny oraz Gwiazdkowe Kino Elfów. Nie zabraknie także tradycyjnej szopki bożonarodzeniowej, a dla miłośników zwierzątek jest „małe zoo”. Na koniec można zajrzeć do tradycyjnego domu mieszkańców Laponii, ogrzać się przy rozpalonym kominku i przy kubku aromatycznej herbaty.

Szczegółowe opisy atrakcji oraz cennik na stronie www.osadamikolaja.pl/.

Sebastian Drausal

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Startują w Gdyni! Mikołaje na motocyklach, w tenisówkach, na rowerach i z pupilami

W niedzielę 15 grudnia odbędzie się XI edycja Parady Mikołajów na Motocyklach.  Impreza przebiega pod nazwą „Mikołaje Trójmiasto” i jak...

Zamknij