eRatusz z wyróżnieniem MTA!!

eRatusz został wyróżniony w kategorii „Miasto z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną” podczas gali finałowej Mobile Trends Awards. Uroczystość odbyła się w czwartek, 16 stycznia w Krakowie. Wygrała Szklarska Poręba, której gorąco gratulujemy!
Wyróżnienie w dużej mierze to zasługa czytelników eRatusza, którzy brali udział w internetowym głosowaniu. Przy wyborze zwycięzców Wasze zdanie wzięła pod uwagę kapituła, złożona ze specjalistów branży IT. Zatem bardzo dziękujemy za każde kliknięcie!
Przypomnijmy, że w naszej kategorii dodatkowo rywalizowały jeszcze  Kraków i Wrocław, a w całym konkursie Mobile Trends Awards 2013 nominowano tak uznane marki jak LOT, Wirtualna Polska, Eurobank czy Tymbark. Pojawienie się wśród renomowanych firm to dla nas duża nobilitacja…
Dodajmy, aplikację i stronę eratuszgdynia.pl przygotowała gdyńska firma PPG Mobile z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

 

Sebastian Drausal

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Podsumowanie akcji trzeźwość – Gdańsk

Od godz. 5.00 rano kilkudziesięciu policjantów z wydziału ruchu drogowego gdańskiej komendy miejskiej wspieranych przez funkcjonariuszy z komisariatów i oddziałów...

Zamknij