Bieg Urodzinowy – bijemy kolejny rekord!

To już pewne! Podczas tegorocznego Biegu Urodzinowego pobity zostanie kolejny rekord frekwencji, a uczestnicy będą mogli skorzystać
z zupełnie nowych atrakcji…  

 

BiegUrodzinowy2013

Bieg Urodzinowy 2013

Ponad 4300 – tyle nazwisk widnieje na wszystkich listach startowych Biegu Urodzinowego, który odbędzie się już
8 lutego 2014 roku. Zeszłej zimy we wszystkich kategoriach wystartowało łącznie 2541 osób. Jest to ogromny sukces całej Gdyni, a jednocześnie dobry prognostyk na przyszłość – cztery Biegi w ramach GPX Gdyni 2013 zgromadziły ponad 18 000 uczestników. Wszystko wskazuje na to, że tym razem po raz kolejny pobijemy rekord!

 

Tegoroczna edycja imprezy obfitowała będzie także
w liczne nowości. Po raz pierwszy pomiarem czasu za pomocą champion-chipów objęci zostaną również uczestnicy biegów szkolnych. Co więcej – po otrzymaniu oficjalnych wyników ze strony internetowej www.gdyniasport.pl będzie można pobrać dyplom ukończenia Biegu w formie elektronicznej.
Dla podniesienia bezpieczeństwa wprowadzono dwustronny numer startowy – na jego rewersie umieszczono specjalną tabelę, w której zawodnicy mogą umieścić informacje dotyczące np. przyjmowanych leków czy uczuleń.

 

To jednak nie wszystko!

Na specjalną uwagę zasługują też cztery tegoroczne medale, które po złożeniu tworzą figurkę Daru Pomorza
o wymiarach ok. 15x3x12 cm. Wzięcie udziału we wszystkich Biegach pozwoli na skompletowanie poszczególnych elementów – trzech żagli i kadłuba.

 

Legendarny żaglowiec jest nie tylko znanym na całym świecie symbolem Gdyni, lecz także bardzo ważnym elementem krajobrazu każdego z Biegów. Okręt zacumowany jest bowiem zaledwie kilkadziesiąt metrów od zwyczajowej linii startu/mety.

 

Termin zapisów mija 27 stycznia 2014 roku o godzinie 23:59 – warto już teraz dołączyć do grona biegaczy i tym samym rozpocząć zbieranie unikatowej kolekcji.

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Ferie na sportowo

Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuję akcje „Ferie na Sportowo". W tegorocznej edycji przygotowano pakiet bezpłatnych zajęć sportowo - rekreacyjnych,...

Zamknij