Gdynia Service Jam – trwają zapisy

Jak w 48 godzin zmienić świat? To zadanie dla uczestników Gdynia Service Jam. Od trzech lat podczas Global Service Jam interdyscyplinarne zespoły na całym świecie przez dwie doby tworzą prototypy nowych usług, które mają dokonać odmiany otoczenia. W tym roku Gdynia dołącza do wyjątkowej społeczności i organizuje lokalną odsłonę wydarzenia, pod nazwą Gdynia Service Jam. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lutego 2014 r. 
Złota zasada Global Service Jam, której przestrzegać muszą wszyscy lokalni organizatorzy wydarzenia brzmi: baw się dobrze. Jam to improwizacja, ciągłe poszukiwanie, stawianie na proces tworzenia. W naszym mieście Jamujemy od 7 do 9 marca 2014!
Gdynia Service Jam skierowane jest zarówno do tych, dla których design thinking to codzienność, jak i tych, którzy zmierzą się z tą metodą po raz pierwszy. Stawiamy na różnorodność! Stworzymy interdyscyplinarne zespoły, złożone z osób zajmujących się m.in. ICT, zarządzaniem, designem, psychologią, UX.
Więcej informacji o wydarzeniu oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie: www.ppnt.pl/gdynia-service-jam-stworz-us%C5%82ug%C4%99-ktora-zmieni-swiat.html.

 

Sebastian Drausal

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Szkoła Morska w Gdyni uruchamia symulator DP

7 lutego br., w nowej siedzibie Szkoły Morskiej w Gdyni (ul. Polska 13A)  odbędzie się inauguracja Symulatora Dynamicznego Pozycjonowania klasy...

Zamknij