„Gdyński kupiec” – przedłużony termin składania wniosków

Do końca kwietnia br. można składać wnioski w projekcie „Gdyński Kupiec”. Jest on skierowany do osób, które chciałyby rozpocząć własną działalność gospodarczą na terenie Zespołu Miejskich Hal Targowych w Gdyni. 

Projekt ma charakter konkursu, w którym zakwalifikowany uczestnik otrzyma możliwość najmu pawilonu na terenie Zespołu Miejskich Hal Targowych w Gdyni oraz voucher z przeznaczeniem na pokrycie kosztów rocznego najmu (bez uwzględnienia bieżących kosztów eksploatacyjnych).

Uczestnicy skorzystają także z pakietu bezpłatnych szkoleń z zakresu przedsiębiorczości oraz spotkań z doradcą zawodowym. Będą mieli również możliwość ubiegania się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Projekt „Gdyński Kupiec” realizowany będzie w trzech etapach w terminie od 10 marca do 30 maja 2014 roku:
Etap I
– składanie wniosków – od 10 marca do 30 kwietnia 2014 roku;

Etap II odbędzie się od 30 kwietnia do 9 maja 2014 roku – uczestnicy wezmą udział w bezpłatnych szkoleniach z zakresu przedsiębiorczości.

Etap III uczestnicy składają w nieprzekraczalnym terminie do 23 maja 2014 roku gotowe biznesplany, których prezentacja odbędzie się w dniach 26-30 maja 2014 roku

Ostateczne ogłoszenie listy uczestników Projektu „Gdyński Kupiec” zostanie zamieszczone na stroniewww.gdyniaprzedsiebiorcza.pl do 30 maja 2014 roku.

Sebastian Drausal

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zbiórka krwi i Dzień Otwarty Akademii Morskiej w Gdyni

Akademia Morska w Gdyni i Stowarzyszenie KrewAktywni zapraszają na ambulansową akcję poboru krwi, która odbędzie się 2 kwietnia 2014 roku...

Zamknij