Pies i jego pan – zawody w Parku Kolibki

12 i 13 kwietnia 2014 r. w Parku Kolibki w Orłowie (al. Zwycięstwa 291) w roli głównej wystąpią psy. Oddział gdyński Polskiego Związku Kynologicznego przygotował dwudniowe zawody w konkurencjach – agility i obedience.

– 12 kwietnia 2014 r. odbędą się I Zawody Agility w cyklu Pucharu Bursztynowego Psa 2014 r. Początek o godz. 9.00, a zakończenie imprezy o godz. 17.00. Agility to sport dla psów. Przewodnik głosowymi i ruchowymi komendami prowadzi czworonoga, który pokonuje bezbłędnie i jak najszybciej specjalny tor przeszkód. W sobotę, zawodnicy agility zmagać się będą w 12 konkurencjach.
Będzie to także okazja dla wszystkich właścicieli czworonogów do sprawdzenia umiejętności swojego przyjaciela na specjalnie do tego celu przygotowanym torze. Instruktorzy uczyć będą jak osiągnąć najlepsze rezultaty we współpracy z psem. Będzie można także uzyskać bezpłatne porady żywieniowe, pielęgnacyjne oraz szkoleniowe.
Więcej informacji na stronie internetowej: www.zawodyagility.pl/2014/w-kwietniu/.

– 13 kwietnia 2014 r., odbędą się zawody związane z psim posłuszeństwem i treningiem – Obedience. Istotą Obedience jest nauka przez zabawę i doskonały kontakt przewodnika z psem. Sędzia ocenia szybkość i dokładność wykonania komend, ale również to czy pies wykonuje je chętnie i radośnie.
Po zawodach specjaliści w zakresie treningu psów chętnie udzielą porad i podzielą się doświadczeniami.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.zawodyobedience.pl/w-kwietniu.

Małgorzata Omachel

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Znani i lubiani – ugotowani

Jerzy Zając, Sekretarz Urzędu Miasta Gdyni i Kamil Domański z Technikum Gastronomicznego zwyciężyli w drugiej edycji konkursu „Znani i lubiani...

Zamknij