Blisko 4 mln zł dla 11 żłobków z Pomorza

Jedenaście żłobków z województwa pomorskiego otrzyma dofinansowanie w ramach konkursu „Maluch 2013 – edycja I”. Łączna kwota, przyznana placówkom wyniesie 3 727 634,00 zł. Środki finansowe przekazane w ramach programu pozwolą utworzyć 135 nowych miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat trzech oraz dofinansować utrzymanie 126 miejsc opieki nad dziećmi utworzonych w ubiegłych edycjach „Malucha”.

Minister Pracy i Polityki Społecznej zaakceptował Zestawienie ofert zakwalifikowanych do otrzymania dofinansowania w ramach konkursu.

Do Wojewody Pomorskiego wpłynęło w sumie 16 ofert. Wszystkie pomyślnie przeszły weryfikację formalną i przekazane zostały do Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Zgodnie z zaakceptowaną przez resort Listą, z województwa pomorskiego, dofinansowanie otrzyma 11 żłobków. Pozostałych pięć ofert znajduje się w czołówce Listy rezerwowej, zadania te objęte zostaną dofinansowaniem w przypadku nie przyjęcia dotacji przez zadania ujęte na liście podstawowej lub w przypadku niewykorzystania (niepełnego wykorzystania) udzielonej dotacji.

Lista ofert objętych dofinansowaniem oraz Lista rezerwowa znajdują się na stronie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

http://www.mpips.gov.pl/aktualnosci-wszystkie/swiadczenia-rodzinne/art,6162,wyniki-otwartego-konkursu-ofert-maluch-2013-edycja-1.html

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Maj w bibliotece

Początek maja to start edukacyjno-kulturalnego projektu BiblioCamp realizowanego przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdańsku już po raz trzeci....

Zamknij