Majowa edycja konkursu „Gdynia kwitnie” rozstrzygnięta

Nocne zdjęcie miejskiej zieleni wykonane na ul. Świętojańskiej przez Radosława Czaję okazało się najlepsze w majowej edycji konkursu „Gdynia kwitnie”.  Zdaniem jury o palmę pierwszeństwa mogło ono konkurować jedynie z drugim nadesłanym przez laureata zdjęciem, przedstawiającym tulipany z pomnikiem Ofiar Grudnia 1970 w tle.

Walka o pozostałe pozycje była bardziej wyrównana. Drugie miejsce zajęła Magdalena Kędzierska za zdjęcie cebulicy syberyjskiej sfotografowanej na Al. Marsz. Piłsudskiego. „Wygląda jak rzeka” – zachwycali się jurorzy.

Trzecie miejsce przypadło Annie Stelmach, która sfotografowała zawciąg nadmorski. Kwiaty te można podziwiać na Al. Zwycięstwa (na wysokości skrzyżowania z ul. Szyprów).

Jury przyznało także dwa wyróżnienia. Otrzymały je Mariola Melchinkiewicz i Paulina Figlon.

Konkurs „Gdynia kwitnie”, którego tematem są gdyńskie skwery i zieleńce, organizowany będzie co miesiąc do końca września 2014 r. Zdjęcia do czerwcowej edycji konkursu „Gdynia kwitnie” można przesyłać do 30 czerwca na adres internet@gdynia.pl. Szczegółowy regulamin dostępny jest pod adresem http://www.gdynia.pl/aktualnosci/8041_92961.html. Oprócz dyplomu na zwycięzców konkursu czekają nagrody, m.in: dysk HDD TOSHIBA PARTNER 2.5 500 GB.

Sebastian Drausal

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zmiana organizacji ruchu i kursów komunikacji miejskiej w związku z wydarzeniem „Nowa Świętojańska”

Zmiana organizacji ruchu i kursów komunikacji miejskiej w związku z wydarzeniem „Nowa Świętojańska" W sobotę, 14 czerwca 2014 r. na ulicy...

Zamknij