Pyszny s(kw)er od jutra w Gdyni

Uczta dla smakoszy! Od jutra 21 czerwca do niedzieli 23 czerwca 2013 r. na Skwerze Kościuszki w Gdyni, przy fontannie, odbędzie się czwarty kiermasz „Wina i Sery”. Szlachetne wina, miód pitny, nalewki owocowe, a także różnego rodzaju sery zadowolą nawet najbardziej wyrafinowane gusta kulinarne. Degustować i kupować będzie można w godz. 10.00-20.00.
 
Na kiermaszu pojawią się wina: gruzińskie, bułgarskie greckie, francuskie, portugalskie, włoskie, polskie, a także z Ameryki Północnej i Południowej, Afryki i Australii. Skosztować i zakupić będzie można różnych gatunków sera: żółtego, białego i tego arystokratycznego – długo dojrzewającego. Na smakoszy czekać również będą inne przysmaki: pasztety, wędliny, konfitury, miody, pieczywo. W sumie zaprezentuje się 33 wystawców.
 
W tym roku mocnym akcentem kiermaszu będą ekologiczne wina i sery w Polsce i na świecie. O nowym trendzie w produkcji w piątek i sobotę opowiedzą specjaliści i praktycy. Niedziela poświęcona będzie winom z Gruzji oraz Bułgarii. Prezentacjom oraz degustacjom towarzyszyć będzie muzyka obu krajów.

Wstęp wolny.

Kontakt: Agata Gierjatowicz, firma Haczet, tel. 601 623 672, e-mail: aghaczet@wp.pl. 

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Uczniowie, rodzice i nauczyciele pomagają gdyńskiemu hospicjum dla dzieci

Uczniowie i ich rodzice oraz pracownicy Gimnazjum nr 24 i III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni postanowili pomóc w zbieraniu funduszy...

Zamknij