Konkurs dla aktywnych Seniorów

Rozpoczęła się II edycja Konkursu „Aktywni Seniorzy”, organizowanego przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku, Stowarzyszenie Seniorów „Starsi” oraz Urząd Miejski w Gdańsku. Celem konkursu jest nagradzanie najaktywniejszych seniorów, ciekawych inicjatyw oraz przedsięwzięć organizowanych z myślą o społeczności lokalnej Gdańska.

Konkurs adresowany jest do wszystkich osób, instytucji, organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych, które chcą złożyć nominację kandydatów w następujących kategoriach:
1. Senior -osoba fizyczna w kategorii wiekowej 60+, która wyróżniła się wyjątkową aktywnością na rzecz społeczności miasta Gdańska.
2. Seniorka – osoba fizyczna w kategorii wiekowej 60+, która wyróżniła się wyjątkową aktywnością na rzecz społeczności miasta Gdańska.
3. Inicjatywa Senioralna – inicjatywa przeprowadzona w Ramach Gdańskiego Funduszu Senioralnego.
4. Projekt/Inicjatywa dla seniorów – działanie organizacji pozarządowej, instytucji publicznej lub inicjatywa nieformalna skierowana do seniorów z terenu Miasta Gdańska.
Nagrodą w konkursie jest zdobycie tytułu „Aktywni Seniorzy” w jednej z czterech kategorii oraz nagrody rzeczowe.

Warunkiem zgłoszenia do konkursu jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego ze stronyhttp://www.kiwi.org.pl/event/details/2445
Formularz zgłoszeniowy i Regulamin Konkursu zamieszczamy także tutaj:
Formularz zgłoszeniowy (3.25 MB)
Regulamin Konkursu (495 KB)
Formularz można również otrzymać w wersji papierowej w Regionalnym Centrum Wolontariatu w Gdańsku, ul. Dmowskiego 10 BC.
Termin składania wniosków upływa 15 września 2014 r. o godzinie 16:00.

Laureatów konkursu poznamy 4 października podczas oficjalnej ceremonii wręczenia nagród uwieńczonej koncertem w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Szczegółowe warunki określa regulamin konkursu.

Dariusz Wołodźko

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wakacje z judo na Traugutta

SGKS Wybrzeże wspólnie z MOSiR w Gdańsku zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia judo na drugą połowę wakacji letnich. Bezpłatne treningi...

Zamknij