Targi bursztynu w Gdańsku

W dniach 28-30.08 b.r. w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym AmberExpo w Gdańsku odbędą się 15. Międzynarodowe Targi Bursztynu AMBERMART. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Organizatorami targów są Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie.

DSC-0041_zoomW ubiegłym roku targi odwiedziło ponad 3 tys. gości z Unii Europejskiej, Rosji, Chin oraz krajów arabskich. Wydarzenie jest świetną okazją do spotkania producentów z handlowcami, którzy przed grudniowym szczytem świątecznym chcą poszerzyć swoją ofertę i zaopatrzyć się w nowości z rynku bursztynniczego. W tym swoją ofertę zaprezentuje blisko 160 wystawców z Polski i zagranicy.

Targom towarzyszyć będzie, podobnie jak w latach ubiegłych, pokaz mody i biżuterii z motywami bursztynu.

30 sierpnia, na zakończenie targów Ambermart  odbędzie się czwarta edycja Święta ulicy Mariackiej, na której swoje siedziby mają liczne pracownie i galerie bursztynnicze. Tegoroczne obchody Święta ulicy Mariackiej odbędą się pod hasłem Mariacka unplugged.

Natomiast w marcu przyszłego roku, również na terenie centrum AmberExpo, odbędą się 22. Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF. W przeciwieństwie do AMBERMART, które są wydarzeniem otwartym dla wszystkich, targi AMBERIF są imprezą skierowaną do branży, na którą wstęp mają tylko osoby i firmy związane z biżuterią, jubilerstwem i sztuką użytkową.

Patronat Honorowy nad targami AMBERMART objęli Minister Gospodarki Janusz Piechociński, Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk i Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.ambermart.amberexpo.pl

Koszt udziału w targach AMBERMART to 10,00 zł

Galeria: http://www.ambermart.amberexpo.pl/title,FOTO,pid,557.html  (zdjęcie użyte w informacji prasowej)

 

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Herbalife Triathlon Gdynia 2014 – szczegółowy harmonogram zmian w organizacji ruchu i funkcjonowanie komunikacji miejskiej

W dniach 9-10 sierpnia 2014 na ulicach Gdyni i Rumi odbędzie się Herbalife Triathlon Gdynia 2014. W związku z imprezą...

Zamknij