Bazar Bo Ze Wsi wraca z wakacji. Z małym opóźnieniem

Zazwyczaj mało kto czeka na koniec wakacji, ale gdyńscy miłośnicy zdrowych, nisko przetworzonych i smacznych produktów bezpośrednio od producentów, tak! Od czwartku 25 września ponownie rusza Bazar Bo Ze Wsi. Zakupy można robić tak jak dotychczas – w każdy czwartek, między godz. 14.00 a 19.00 w Halach Łukowych Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia (al. Zwycięstwa 96/98).

Uwaga!. Pierwotnie wznowienie bazaru planowano na czwartek 18 września, jednak z przyczyn niezależnych organizatorzy musieli przesunąć ten termin.

Tym, którzy jeszcze nie słyszeli o bazarze Bo Ze Wsi podpowiadamy, że można na nim kupić między innymi warzywa, owoce, świeże wędliny, miody, zioła, przyprawy, czy kozie sery oferowane przez wystawców z woj. pomorskiego. Z kolei dla sprzedających to możliwość dodarcia do odbiorców bezpośrednio, bez dodatkowych „ogniw” łańcucha handlowego.

Dzięki ogromnemu zainteresowaniu oraz sugestiom ze strony klientów odwiedzających Bazar Bo Ze Wsi w PPNT postanowiliśmy powrócić po wakacyjnej przerwie i ponownie dać możliwość dostępu do nisko przetworzonej żywności mieszkańcom Gdyni. mówi Sonia Zakrzewska, lider projektu Bo Ze WsiMamy nadzieję, że mieszkańcy ponownie przyjmą pozytywnie naszą inicjatywęTo co cieszy, to stale rosnąca frekwencja, bo to oznacza, że wzrasta  świadomość o potrzebie zdrowego trybu życia– dodaje.

Przy okazji warto wspomnieć, że Koło Naukowe Strateg, między innymi dzięki pomysłowi na bazar, wygrało polską edycję konkursu Enactus, skierowanego do przedsiębiorczych studentów. W nagrodę, za parę tygodni, pojadą na światowy finał rywalizacji przedsiębiorczych studentów do Szanghaju.

Po więcej informacji na temat Bazaru Bo Ze Wsi warto zajrzeć na FB –  http://www.facebook.com/bozewsi.

Bazar Bo Ze Wsi w Gdyni
Organizator: Koło Naukowe Strateg/Enactus University of Gdansk
Współorganizator: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

Sebastian Drausal

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
350 osób weźmie udział w I Metropolitalnym Forum Kultury

350 osób z całego województwa pomorskiego (i nie tylko!) weźmie udział w I Metropolitalnym Forum Kultury „Edukacja Kulturalna Pomorze: diagnoza,...

Zamknij