Sierpniowe zajęcia dla młodzieży w Wymiennikowni

Doskwiera Ci wakacyjna nuda? Chciałbyś wykorzystać wolny czas na naukę nowych umiejętności i poznać ciekawych ludzi? Zapraszamy młodzież w wieku 13-25 lat na wakacje z Wymiennikownią! Czeka na Was 5 tygodniowych bloków zajęć poświęconych różnym dziedzinom.

Wymiennikownia

Wymiennikownia

Każda grupa spotykać się będzie przez pięć dni, od poniedziałku do piątku, w godz. od 10:00 do 14:00 w Wymiennikowni – Młodzieżowym Centrum Innowacji Społecznych i Designu (ul. Kartuska 20B, Gdynia Chylonia). W programie coś dla osób z artystycznym zacięciem, fanów kulinariów i sportu. Oto harmonogram i tematyka  poszczególnych zajęć:

  • 3-7 sierpnia: Tydzień TAŃCA I RUCHU „URUCHOM CIAŁO” – czyli cykl warsztatów tanecznych połączonych z elementami jogi, dramy i innymi formami ekspresji.
  • 10-14 sierpnia: Tydzień FOTOGRAFICZNY – czyli o fotografii „między gatunkami”.
  • 17-21 sierpnia: Tydzień SPORTOWY – czyli werkałt break i inne sportowe zmagania z elementami zdrowego żywienia.
  • 17-21 sierpnia: Tydzień ARTYSTYCZNY – czyli nieco rysunku, malarstwa i sztuki.
  • 24-28 sierpnia: Tydzień KULINARNY – czyli przepisy na szybkie i zdrowe gotowanie każdego dnia.

Opłata za pięć dni zajęć wynosi 25 zł od uczestnika. Zapisy obowiązują na cały tydzień zajęć. Pierwszeństwo w zakwalifikowaniu się będą miały osoby z miasta Gdyni. Zapisy i szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://wakacjewm.evenea.pl/.

 

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Piwna pod specjalnym nadzorem

Kilka. Kilkanaście. Być może nawet kilkadziesiąt przypadków dziennie. O kilka, kilkanaście czy może kilkadziesiąt za dużo. W ciągu najbliższych dni...

Zamknij