Turniej szachowy na Jarmarku

W piątek 7 sierpnia w godzinach 10.00-15.00 na Targu Węglowym odbędzie się turniej szachowy. Uczestniczyć w nim może każdy szachista. Nie pobiera się wpisowego, a zapisów dokonuje na miejscu w godz. 8.30-10.00 w dniu turnieju.

Turniej będzie odbywał się pod hasłem „Sierpień miesiącem trzeźwości”, a organizatorzy podkreślają, że będą propagować zdrowy styl życia. – Podstawowym celem turnieju jest widoczne i konsekwentne propagowanie hasła „Sport bez alkoholu”.

Podczas wydarzenia dostępne będą materiały profilaktyczne, które przygotowało Gdańskie Centrum Profilaktyki Uzależnień. GCPU jest także – wraz z organizatorem – fundatorem nagród w turnieju.

Turniej rozegrany zostanie w ramach Jarmarku św. Dominika już po raz siedemnasty. Sędziuje sędzia I klasy P.Z.S.Z. Tadeusz Panek, a turniej rozgrywany jest według przepisów PZSZ, dział „Gra Błyskawiczna”.

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wyrzuc.to. Aplikacja ułatwia bezpieczne segregowanie odpadów

Segregowanie odpadów pomaga chronić środowisko, a dla domowego budżetu jest korzystniejsze od wyrzucania nieposortowanych śmieci. W Gdańsku obowiązuje przyjazny system...

Zamknij